Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom nem bízik bennem! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem bízik bennem! Mit tegyek hogy vége legyen ennek a féltékenykedésnek?

Figyelt kérdés
Ő már tett olyan dolgokat amiért ez az én részemről érthető is lenne, de én amióta együtt vagyunk soha nem néztem más lány után. Őt mégis zavarja hogy mielőtt össze jöttünk egy lánnyal beszélgettem facebookon nekem is tetszett a lány neki is tetszettem de neki lett egy barátja és megmaradtunk baráti szinten. És a barátnőm ezt nem tudja elfogadni. Nyomoz utánam, nem hiszi el hogy nem volt köztem meg a között a másik lány között semmi konkrétum.. Facebook szinten maradt az egész.. Arra kíváncsi miket írogattunk és hogy milyen képeket küldözgettünk egymásnak.. Hiába mondom neki hogy nem érdekel már az a lány.. Azt mondja hogy ne hazudozzak neki.. Nagyon szeretem a lányt de sajnos egyre többet veszekszünk ez miatt.. 16/F

2016. dec. 18. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked sem kellene írogatnod más lányokkal. Csodálkozol hogy féltékeny de adsz is rá okot. Én úgy gondolom, hogy ez nem biztos hogy bizalom alapján megy. Te nem lennél féltékeny ha a barátnőd más pasival üzengetne facebook-on?
2016. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na jó bevallom én is féltékeny lennék ha a pasimnak lenne egy lány barátja akivel majdnem összejött a dolog de mégsem. A kapcsokattartás meg fennmaradt. Ilyenek vagyunk mi lányok. Nem tudom milyen tipusu a barátnőd. Ha hisztis akkor nehezebb a probléma megoldás. De ha szereted nyugtasd meg. Kérdezd meg tőle h mit kellene tenned h higgyen neked. Mondjuk ha erre hiszti a válasz v kuabálás akkor lehet az is h a csaj nem akar téged. És ezzel az okkal akar eltaszítani.
2016. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16 éves vagy basszus, ha nem vagy nyomi akkor lesz még 873624238947623487642 csajod :D nem a feleséged, nem is az élettársad, mond meg neki, hogy nincs oka rá, hogy féltékeny legyen, ha meg ezzel akar zsarolni és befolyásolni ki kell b*szni, mint macskát sz*rni
2016. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!