Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj hogy egy 2-3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy egy 2-3 évvel idősebb srác tetszik? (Még pár kérdés lent )

Figyelt kérdés

Szóval én 16eves lány vagyok és egy végzős tetszik(szóval kb 18-19 éves .

Amúgy ilyen korban (16)mekkora a max korkülönbség ,ami elfogadható ?(mármint tudom...mindenki másmilyen de úgy kb/átlagosan?)

És a 18-19 éves fiúk milyen gyakran mennek csak a sz*xre ? Vagy egy normális eggyi idős fiú(18-19) ,mennyi idő után akarhat sz*xelni?


Kérlek adjatok választ ,mert tényleg érdekelne és ezeken jár a fejem...


16/L



2019. jan. 24. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 év még teljesen elfogadható nyugi :)
2019. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kor függő, hogy mikor akar szexelni szerintem hanem ember
2019. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt neked kell eldönteni, hogy most egy 19 éves pasas illik-e hozzád, máskülönben az a személyiségén múlik, hogy mennyire perverz, bár nem kétlem, hogy kívánja ebben a korban is a szexet! Légy óvatos vele!
2019. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
45%
Az én barátnőm 16 évesen egy 25 evessel jött össze. Szóval nem. En 17 vagyok és nekem se okozna gondot, ha 25 éves lenne, de mondjuk én felnőttesebb vagyok a korosztályomnál.
2019. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki azt hiszi hogy felnőttebb 😂😂😂😂😂

Bár szerintem nincs is ilyen szó,felnőttebb 😂😂😂

Nem felelőtlenebbre gondoltál kedves válaszoló? 😂😂😂😂

Vagy az èrettebbre ? :)


Abszolút nem gond,ember függő.

De tény hogy vigyázz vele, ne csak szex legyen és ott hagyjon, mert ha még szűz vagy, ez bőven bőven szar dolog :/

Beszélj a sráccal, és majd alakul :)

2019. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ,igen még szűz vagyok és még fium se volt eddig .

Nem tűnik olyan perverznek ,de nem ismerem .

2019. jan. 25. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne is akard megismerni.

Nem az a lényeg,ő mennyi idő után akar szexelni,hanem az,hogy te mennyi idő után.

2019. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de azért adj esélyt 15-16 éves fiúknak is! Inkább tetszen ez a korosztály. Mint , hogy rá menjél ilyen 13 évesekre :D! Mert ismerek olyan lányt aki 17 évesen 14-15 évesekre is rá megy. Igaz elég szép , de akkor is szerintem kusztráló!
2019. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!