Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan képzelitek el a jövőtöket? 20/F

Figyelt kérdés

Hol szeretnétek lakni?

Magyarország vagy külföld?

Ha külföld akkor melyik ország, melyik város?

Ha magyar ország akkor falu/kisváros/város vagy a fővárosba szeretnétek élni?


Kertes házat vagy lakást szeretnétek?

Kb. hány négyzetmétereset?


Lakás, házon kívül vannak extra terveitek, ami nagyobb, tegyük fel több, mint 4-5 millió forintos kiadás?


+Extra kérdés: Hány évesen szeretnétek gyereket?


Én első körben a fővárosban vennék egy kb. 30 négyzetméteres kicsi lakást, majd a jövőben, ha lesz rá elég pénz, és szóba jön a családalapítás, egy kb. 60 négyzetméteres kertes házat (kisebb udvarral) szeretnék.

Extra kiadás egyenlőre nincsen tervben, örülök, ha ezeket sikerül megvalósítani. Gyereket 30-35 éves koromban szeretnék.

Írjatok kort, nemet is.

Viszont a fővároshoz nem ragaszkodok, ha jelentősen tovább romlana a helyzet az országban, külföldre költöznék.


Ti hogy vagytok ezzel? Írjátok le válaszként, ha gondoljátok azt is leírhatjátok, hogy mit szeretnétek dolgozni a jövőben. Hogy a "Tini párkapcsolatok" témába megfelelő legyen a kérdés, hogyha hasonlóan képzelitek el a jövőt, és jelenleg nincs partneretek, akkor írjatok üzenetet egymásnak. :)


2019. jan. 25. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen ertem, ettől a kijelentestol miért ebbe a kategóriába illik, viszont azt igen, miért idén írtad. Itt kapsz rá legtöbb választ a te korokból, vagy az alattibol.


Bár elég sok bér tervez. Folyamatosan. Vannak céljaik, tervezgetik őket, de legtöbb csődbe fullad, hiszen nem alapozták meg gyakorlatban, csak agyban.


Bevallom, el én is elgondolkoztam ezeken a dolgokon, de arra jutottam, hogy nincs értelme. Per pillanat a kozepiskolam mellett dolgozok, és hobbiból könyvet irok ami később kifizetődő is lehet. Mar most tervezem, hova tanulok tovább, és hol fogok mellette dolgozni. Mire hogy lesz időm.

Amiket te leirtal, nemtudok konkrét utcát, varost, meg országot sem, hol fogok lakni. Hiszen ezt nem egyedül akarom eldönteni, hanem majd a párommal.

Per pillanat meg nincs, de minden nap új lányokkal ismerkedek meg, és remélem hamarosan (mert egyszer biztos fogok) talalni egy olyan lányt, akinek meg fog a természete. S természetesen ez kölcsönös.


Hogy hány gyereket? Hány éves korban? Ezt is majd a párommal egyhangúan akarom eldönteni. Megbeszélni.


Természetesen ezek mellett el várom, hogy ő is meg dolgozzon a jövőnkért...ne csak én


17F

2019. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2-3 évre kimennék külföldre egyetem utan penzt keresni meg tapasztalat celjabol, de itthon kepzelnem el a jovom. Valahol Budapest északnyugati aglomeraciojában egy családi ház, de nem túl messze max 15-20km-re Budától egy kisvárosban. Olyan 27-28 éves koromba szeretnék gyereket. 2 vagy 3at.

22/F

2019. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Németországban tervezem az életem. Egy szép nagy kertes házra, a kedvenc autómra, a páromra és kutyákra vágyom. Gyereket nem akarok, utazgatással, kutyázással és a hobbimmal (ami a munkám) tölteném az időmet. Én így tervezem. 18L
2019. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

“Hol szeretnétek lakni?

Magyarország vagy külföld?

Ha külföld akkor melyik ország, melyik város?

Ha magyar ország akkor falu/kisváros/város vagy a fővárosba szeretnétek élni?“


Szegeden élek és itt is szeretnék maradni, számomra megfelelő hely.



“Kertes házat vagy lakást szeretnétek?”


Kertest de valami egyszerűbbet :D most is kertesházban èlek, de gondozni ezt a sok “gazt”....fárasztó, legyen fű meg max 1 fa aztán csókolom.



“Kb. hány négyzetmétereset?”


nemtudom



“Lakás, házon kívül vannak extra terveitek, ami nagyobb, tegyük fel több, mint 4-5 millió forintos kiadás?”


126-os merga vagy egy firebird, valszeg ez előbb meglesz mint a saját hàz.



“Hány évesen szeretnétek gyereket?”


Jelenleg úgy vagyok ezzel, hogy 30 után már nem nagyon szeretnék, de persze addig még változhat erről a véleményem.


21/F

2019. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon és nagyvárosban (remélhetőleg Szegeden, Kecskeméten vagy Budapesten) lakást szeretnék nagyvárosba, itthon vidéken hétvégekre kertes házat!

Gyereket 24-30 éves kor között szeretnék!

Először diploma és kicsi munka és megismerni a gyerekeim édesapját :)

20/lány

2019. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidegebb éghajlaton szeretnék élni. A top cél Norvégia, már el is kezdtem tanulni a nyelvet. Lakást szeretnék, vagy max egy kicsi kerttel rendelkező házat. A méretével kapcsolatban csak annyi fontos, hogy elférjen benne egy biliárdasztal is :D

Gyereket nem szeretnék. Az életemet nyugalomban szeretném tölteni, élvezni akarom, utazni akarok.

18L

2019. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!