Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez milyen? :/ Magányos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez milyen? :/ Magányos, szeretethiányos emberek

Figyelt kérdés

Aki visszahúzódó/depressziós nincs emberek között stb...

Mennyit gondoltok rá hogy esélytelen hogy legyen barátnőtök? Én például csak interneten "próbálkozok" vagy mit itt.. De amilyen lányoknál eddig lett volna "lehetőségem" azok ilyen instás tömegribi szerűségek voltak, ribis viselkedés meg ilyenek.. Nektek is rossz nézni hogy mindenki mellett megy egy lány, vagy érdeklődik utána valaki, utánad meg soha senki, és TUDOD hogy neked esélytelen? Vagy csak én őrülök ebbe bele? Szerintem az életemnek nem sok értelme van, mindenki kap a családjától vagy akárkitől szeretetet, nekem pedig soha nem is volt családom se KB, nekem az élet értelme egy lány lenne, (és így forditva is) akire lehet számítani, hűséges és nem olyan mint a többség.. De ez lehetetlen. 1-2 emberrel dumáltam már akik kérdést is írtak ki, de látszólag mást annyira nem izgat ez a dolog mint engem, igazából csak 1-2 ember volt aki hasonlít rám, ez lenne a leg fontosabb dolog az életébe és ennek az örökös hiánya miatt nem akar tovább élni. Tényleg csak mi páran vagyunk ennyire rosszul ettől? Persze a "lánykihasználós" macsó hülyegyerekek akiknek olyan könnyű ez, azoknak a válaszára nem vagyok kíváncsi. És a "trollokra" se.

Mielőtt jönnek a hülye kérdések..

-Nem, nem járok el sehova, mert nem tudok random emberekkel beszélni, főleg nem lányokkal, rég is volt már olyan.

-Már nem járok iskolába/még melóm nincs

-Nem használok és nem is fogok társkeresőt se instagramot használni, az olyan lányok eleve kilőve.

-És nem, fingom sincs hogyan érjem el a nekem való lányokat akik szintén otthon ülnek egész nap mint én :)

18F, már csak hogy az újabb perverz privátokat mellőzzük



2019. jan. 28. 02:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Korrekten elmondtunk mindent, amit tenned kell, hogy ne legyél magányos. Lehet, hogy nem volt túl barátságos, de tudod mit kell tenned, és azt tedd az öngyilkosság helyett...
2019. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Na igen, majd depresszióval járok élőbe ismerkedni tömeglányokkal, és leadok az "elvárásaimból".. persze... Jobb megoldásom van, más sajnos nincs.
2019. jan. 28. 16:42
 13/26 anonim ***** válasza:
Helyes, senki nem fogja hiányolni a nyafogásaid. További kellemes napot
2019. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Singularity_amusing ***** válasza:

Természetesen mindenki hibás, csak Te nem.


Az önsajnáltatás helyett elmehetnél inkább egy szakemberhez, kezelni a depressziód. (Ez egyáltalán nem szégyen.)

Kereshetnél magadnak legalább egy melót, vagy visszamehetnél tanulni, ott legalább szocializálódnál is egy kicsit.


Illetve az elvásaid igen magasak. Régebbi kérdéseidben már eléggé jól jellemezted a számodra tökéletes lányt és azok alapján eléggé lehetetlen feladat lesz. Szóval vagy kicsit lentebb adsz belőlük, vagy viseld el, hogy egyedül maradsz.


Most pedig, hogy elolvastad a válaszom, ahelyett hogy kitalálnál valamilyen indokot, hogy miért nem fogadod meg az én, vagy valaki más tanácsát és okolsz mást a saját magad által generált problémák miatt, kezdj el tanulni és fejleszteni önmagad, illetve kereshetnél egy szakembert is.

2019. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nyugi, eddig is tudtam hogy senki sem fog hiányolni. Nyugodj meg, nem sokáig leszek már itt. Remélem boldogok lesztek.
2019. jan. 28. 17:15
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem leszünk boldogok, de szomorúak sem, max csalódottak, hogy nem hasznos a válaszunk
2019. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ne csinálj hülyeséget. Ez az öngyilkososdi nyilvánvalóan figyelemfelkeltés. Itt egy igen jó telefonszám, ahol bármit meg tudsz beszélni. Te döntheted el, hogy miről szóljon a beszélgetés. Elmondhatod bármilyen gondodat (a.k.a "kék-vonal" 116 111 ingyenesen hívható lelkisegélyszolgálat, nem viccelek, egy próbát megér...)


Most. hogy túl vagyunk ezen, jöjjenek az észrevételeim:

-Túlságosan előítéletes vagy. Ez az egyik. Nagyon rosz tulajdonság, sosem volt vonzó dolog a lányoknál.

-Nem jársz el sehova, de még neten sem ismerkedsz. Magyarul egy dobozba vagy bezárva. Esélyed sincs, hogy megismerjenek , vagy megismerj valakit, akivel egy hullámhosszon lehettek.

Fejleszd magad, tarsd fennt a testi higiéniát, (naponta fürdés, fogmosás, miegymás...), Menj el fodrászhoz, csináltass "fiatalos" frizurát, (itt nem neonzöldre festett hajra gondolok, csak valami normális, hétköznapira.)

Vegyél fel olyan ruhát, amiben jól érzed magad, nem vagy benne "feszélyezett" (magyarul ne azon járjon a fejed, hogy hiányzik egy gomb, amit rejtegetni kell, vagy foltot, esetleg lejár a seggedről séta közben a nadrág...) Slim fazonú ruhák segíthetnek. Ezek a fejlesztések egy nap alatt elvégezhetőek, ha nem akarsz mást tenni, legalább próbáld ki, rögtön jobban fogod érezni magadat, garantálom. Borotválkozz meg, ez nagyon fontos! Pejhedző parasztbajusz, vagy nyakszakál irtó gáz, inkább vágd le. Rögtön nagyobb lesz az önbizalmad is.

Most jöjjön a rizsa (amit mindenki mond, de TELJESEN igazuk van!!), találj valami hobbyt, érdekeset, vagy nem érdekeset, tök mindegy. Akár egyszerre több hobbyt is. (Tanulj hangszeren, vagy sportolj. Esetleg kezdj filmeket nézni, olvass, hallgass zenét, kezdj el edzeni, fejleszd magad,fuss, bringázz, focizz, mittudom én...) Ezzel nem csak magadat foglalod le, (és az öngyilkos gondolataidat,) hanem témákat is szerzel, amiről tudsz majd a leendő barátnőddel beszélgetni. A lányok inkább az érdekes, önbizalommal rendelkezdő fiúkkal szeretnek ismerkedni, nem kell ehhez """macsó hülyegyerek""" -nek lenni, csak legalább legyél érdekes... tudj sok témáról beszélgetni, és ami a fontos, légy pozitív. (Egy barátnő nem lelki szemetes, se nem pszichiáter. szedd össze magad. Ha csak picsogsz, meg vered magad a földhöz, senki sem akar majd megismerni. Nekik kell valami, ami felkelti az érdeklődésüket irántad, és ez nem az önsajnálat lesz, hidd el...)

-Ha nem jársz suliba, de van szakmád, akkor keress munkát. Pénzed is lesz, elfoglalt leszel, kevesebb időd hülyeségeken agyalni, barátaid, vagy akár barátnőd is lehet onnan, és ha jól csinálod még sikerélményeid is lehetnek....

-Ha már nem jársz suliba, de nem tetszik amire kárhozattál; Az első két OKJ-s szakma ingyenes, keress olyan sulit, ami érdekelne is. A lényeg, hogy dolgozz olyat ami legalább egy kicsit is érdekel.

-Azok a lányok akik otthon ülnek, őket még nehezebb megismerni, mivel ők általában nagyon félénkek, szégyenlősek. Nehezen kezdeményezhetsz velük társalgást, szemkontaktust, nehezen nyílnak meg. (tisztelet a kivételnek!! Tudom, ez nem teljesen rajtuk múlik, személyességi jegyek, de fejleszthető! Lányok, ne legyetek kishitűek!)


Tudom, közhelyesnek hangzik, de még fiatal vagy, nem vesztettél semmit, ne add fel, vagy esetleg ha nem sikerül, találd meg másban a boldogságot. Én is hasonló cipőben jártam mint te, de rájöttem, hogy mikkel lehetnék jobb ember. És ez az igazán fontos.

2019. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Először is, nem figyelem felkeltés, mert tudom hogy senkit sem érdekel, sőt örülnének neki, ahogy azt hiszem mostmár én is örülnék ha vége lenne ennek az egésznek.


Amire egyből válaszolnék az ez:

-Azok a lányok akik otthon ülnek, őket még nehezebb megismerni, mivel ők általában nagyon félénkek, szégyenlősek. Nehezen kezdeményezhetsz velük társalgást, szemkontaktust, nehezen nyílnak meg. (tisztelet a kivételnek!! Tudom, ez nem teljesen rajtuk múlik, személyességi jegyek, de fejleszthető! Lányok, ne legyetek kishitűek!)

Pont ilyen lányra van szükségem.

Egéybként olyan ruhám van amit szeretek, borotválkozok minden héten. Viszont hiába van kék szemem vagy mondják hogy nem vagyok csúnya, engem nem érdekel a külső, se a sajátom se annak a nem létező lánynak a külseje aki ugye "szeretni fog".. Annyi az elvárásom hogy ne adjon úgy magára hogy agyonsminkelve haspóló stb..

Hobbim nincs, csak online tér. már nem érdekel nem köt le, nem izgat. Tudom hogy a lányoknak önbizalommal teli ember kell, hát én olyat keresek aki ugy fogad el és szeret ahogy vagyok. ilyen elvárás mint hogy legyen önbizalmam olyan mint ha az lenne az elvárás hogy vágjam a körmöm.. Nem fogok egy önbizalommal teli macsó beképzelt nagyképű srác lenni csak azért hogy szeressenek, akinek ilyen elvárása van az kb meg sem érdemli hogy az életemnél jobban szeressem, keressen valaki mást.

Amit utoljára mondtál pedig hogy nem vesztettem semmit ez nem igaz. Ugyanis a lányok 12 éves korba már tapasztalják a srácokat stb, és nagyon ritka az olyan lány aki még nem volt senkivel, márpedig az úgy nekem 100% hogy nem lenne gusztusom olyan lánnyal lenni aki már volt valakivel. Ez van sajnos, nem tudom elfogadni. Nekem se volt neki se legyen, tudom mit akarok, ő is tudja mit akar, ez van. De igen oké tegyük fel igazatok van, és nem lesz ilyen elvárásokkal senkim. Márpedig én ezekből nem adok le, nem fogom egy szétbszott lánnyal lenni aki instán mutogatja magát. Akkor inkább megfogadom a tanácsot és végzek maggammal. Más kiút már úgy sincs.. Nincs rám szüksége senkinek, amilyen nekem való lánynak pedig lenne, azt ahogy te is mondtad nem tudom elérni, mert otthon van egész nap. Az a baj az ilyen lányok azt hiszik ők senkik.. pedig 1 olyan lány sokkal többet ér mint az összes redvás instás kis senki. És mondhatjátok hogy előitéletes vagyok, ez van. Szerintem akkor is UNDORÍTÓ, le se köpném az olyan lányt aki félmeztelenül pózolgatva mutogatja magát, szerintem gusztustalan. Erre legyen elég annyi bizonyíték hogy nem 1 ilyen lánynál lett volna esélyem "málnásba" menni (csak netes "ismerkedés" volt eddig) de én letöröltem/letiltottam az ilyeneket. Nekem szeretet kell, nem egy beképzelt lány akit mindenki megbámul az utcán

2019. jan. 28. 20:25
 19/26 anonim ***** válasza:
Igazából eddigi leélt élet éveim során 2 éven keresztül kaptam szeretett az exem által, de a szakítás óta nincs napirenden nálam a szeretett szó. Néha hiányzik, de eddig is jól megvoltam és jól megfogok lenni nélküke. Csak egy erős lélek kell hozzá ami, ha "vérzik" is eltudod viselni.
2019. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem volt "szerencsém" szakítani senkivel, és nem is tervezek. pont ezért szeretném a tökéleteset elsőre.. De hát ezek szerint esélytelen mert a lúzereknek is max a beszólás megy.
2019. jan. 28. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!