Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez milyen? :/ Magányos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez milyen? :/ Magányos, szeretethiányos emberek

Figyelt kérdés

Aki visszahúzódó/depressziós nincs emberek között stb...

Mennyit gondoltok rá hogy esélytelen hogy legyen barátnőtök? Én például csak interneten "próbálkozok" vagy mit itt.. De amilyen lányoknál eddig lett volna "lehetőségem" azok ilyen instás tömegribi szerűségek voltak, ribis viselkedés meg ilyenek.. Nektek is rossz nézni hogy mindenki mellett megy egy lány, vagy érdeklődik utána valaki, utánad meg soha senki, és TUDOD hogy neked esélytelen? Vagy csak én őrülök ebbe bele? Szerintem az életemnek nem sok értelme van, mindenki kap a családjától vagy akárkitől szeretetet, nekem pedig soha nem is volt családom se KB, nekem az élet értelme egy lány lenne, (és így forditva is) akire lehet számítani, hűséges és nem olyan mint a többség.. De ez lehetetlen. 1-2 emberrel dumáltam már akik kérdést is írtak ki, de látszólag mást annyira nem izgat ez a dolog mint engem, igazából csak 1-2 ember volt aki hasonlít rám, ez lenne a leg fontosabb dolog az életébe és ennek az örökös hiánya miatt nem akar tovább élni. Tényleg csak mi páran vagyunk ennyire rosszul ettől? Persze a "lánykihasználós" macsó hülyegyerekek akiknek olyan könnyű ez, azoknak a válaszára nem vagyok kíváncsi. És a "trollokra" se.

Mielőtt jönnek a hülye kérdések..

-Nem, nem járok el sehova, mert nem tudok random emberekkel beszélni, főleg nem lányokkal, rég is volt már olyan.

-Már nem járok iskolába/még melóm nincs

-Nem használok és nem is fogok társkeresőt se instagramot használni, az olyan lányok eleve kilőve.

-És nem, fingom sincs hogyan érjem el a nekem való lányokat akik szintén otthon ülnek egész nap mint én :)

18F, már csak hogy az újabb perverz privátokat mellőzzük



2019. jan. 28. 02:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1. Ami késik, nem múlik.

2. Ami késik, az jön.

2019. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik hogy " nőstény "

És azt várjátok, hogy akivel elkezdtek beszélgetni, egyből meg is kedvel, és dugópajti lesz....

Előbb tegyétek rendbe magatokat, aztán önbizalom srácok!


Nyujtsatok jó partit a csajnak,

Legyetek érdekesek a számára!

Egyébként, YouTube, elég sok értelmes, hasznos, vagy esetlegesen szar videó van fent, használjatok forrás kritikát, és mindent bele ! :) HUA!

2019. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Először is, igen szeretnék valakit aki igazán megkedvel. Másodszor pedig nem csak dugópajtit akarok, sőt talán én lennék az aki halasztaná. Végülis kapcsolatba se mennék bele, mert magamat se szeretném ha exet tudnék magam mögött, és hát fiu létemre én se adnám akárkinek a szüzességemet, akármennyire hihetetlen. partit kösz de nem nyujtok senkinek, gondolom nem szó szorosba értetted, de bulizós lányok kapásból kilőve. nem tudom érdekels vagyok e de nem külső miatt, és nem önbizalom miatt akarom hogy megszeressenek, az nem igazi szeretet abból nem kérek.
2019. jan. 29. 00:33
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem vagy érdekes nyugodj meg.
2019. jan. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tudod te egyáltalán, hogy mi az igazi szeretet, vagy csak ábrándokat kergetsz?
2019. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Elsőnek igaza van, végleg elengedem az egészet. Nem érdemlem meg hogy szeressenek, ahogy mást se érdemleg főleg az életet nem. Feladom és elengedem az egészet ahogy van, mindennel együtt. jobb lesz igy. Köszi
2019. jan. 30. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!