Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek ráírni arra a fiúra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráírni arra a fiúra akibe szerelmes vagyok. Hogyan szedjem össze a bátorságom?

Figyelt kérdés

Szokott lenni néha olyan nap amikor nem jön suliba. Olyankor mindig olyan szívesen ráírnék suli után, hogy miért nem volt ma suliba meg megkérdezném, hogy jól van-e?

Meg csak úgy beszélgetni is annyira beszélgetnék vele üzenetben. De nem merek ráírni.

Félek attól, hogy mivan ha nem válaszol?? Akkor tök ciki lesz másnap a suliba, hogy úgy kell a közelébe lennem, hogy előző nap nem válaszolt. Szóval az ciki lenne.

Biztos meglepődne, ha írnék neki mert én visszahuzódó félénk lány vagyok, szóval biztos furcsálná, hogy miért írtam neki amikor a suliba egy szót se szólok.

De ezzel a fiúval régebben a suliban szoktunk pacsizni is hülyéskedésből, ma már sajnos nem csináljuk, mert sose tartja oda a kezét de régebben csináltuk. Szóval ne úgy képzeljétek el, hogy még életembe nem beszéltem vele, de amit beszéltem vele az kevés volt, és félénk vagyok.


De olyan szívesen ráírnék. De attól félek kellemetlen lesz másnap nekem ha nem válaszol.

Hogyan szedjem össze a bátorságomat?? Segítsetek kérlek! :(


2019. jan. 31. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább beszélgetnek vele, legalábbis nekem az könnyebben megy, mint rairnk valakire. Sokkal könnyebben szólitok meg embereket...
2019. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmmel (eggyel felettem lévő évfolyamba jár) kiszemeltünk magunknak egy ikerpárt, hogy "Hmm, de jól néznek ki"

Ő az egészet poénnak vette, nekem viszont nagyon megtetszett a srác, úgyhogy konkrétan mindig őt zaklattam, hogy mit csináljak. (A srácok latasbol ismerték minket, a nevünket se tudták)


Ő mondta mindig nekem: A bátorság forrása onnan ered, hogy egyszer élünk.


És ezt addig mondogatta nekem, míg le nem szólítottam a srácot.. És igen, bejött, másfél évig voltunk együtt.


Uuugyhogy.. Hajrá, egyszer élünk, legyen mit mesélni az unokáknak.

2019. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm a válaszodat! Nagyon bíztató, köszönöm neked! :)
2019. jan. 31. 22:19
 4/4 Hunique válasza:
Itt vagyok Drágám! Csak csörögj rám a többit meg megoljuk.
2021. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!