Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tehetösebb lányok tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tehetösebb lányok tényleg lenézik a "szegényebb" srácokat, lányokat? Ezt a kérdést a fiuktol is kérdezem. És ha igen akkor nem is barátkoztok akik annyira nem tehetösek mint ti?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 19:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Erre én is kívancsi vagyok.
2019. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi pár évig egy lánnyal teljesen lenéztük egymást, mert mind a ketten tehetősök voltunk. Bármikor, mikor szembe mentünk a folyosón, megvetően néztünk egymásra. Ez nem azért volt, mert versengtünk, hogy ki a gazdagabb, nem azért, mert a többieket akartuk csicskaként, de mindig ott volt a másik. Hanem amiatt, mert ő azt hitte rólam hogy gazdag páwa vagyok én meg azt róla, hogy gazdag ri&i.

xdddd


Egyébként egyikünk sem nézett le senkit. Én három hónapig egy úgymond szegényebb lánnyal jártam. Ő meg egy átlag körüli fiúval jár per pillanat.


Ez nem vagyon függő, hanem emberfüggő. Nem lehet erre ilyen álalánosítást tenni

2019. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát de kedves 2es valaszolo én ezt forditva látom
2019. febr. 2. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy amiatt látod máshogyan, mert valaki tetszik, aki tehetősebb nálad. Esetleg lenéz, mert szerelmet vallottál neki? Vagy valami más okból...

Jó, persze, vannak ilyen emberek, nem tagadom. Hogy a mérleg melyik oldala húz lejjebb, sajnos nemtudom elmondani.

Viszont abban szerintem igazam van, hogy ez emberfüggő.

2019. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem én csak ezt látom és tapasztalom 2es,velem ilyen nem volt még
2019. febr. 2. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A családom eléggé tehetős és nem érzem, hogy bárkit lenéznék amiatt, nem is szeretném. Értelmetlen, hiszen semmivel sem tesz jobbá, nem én dolgoztam meg érte, hanem a szüleim. Több lehetőségem van s igyekszem értékelni ezeket, s nem követelöző, hálátlan lenni.
2019. febr. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, emberfüggő, de sajnos az élet meg a tapasztalatok azt mutatják, hogy nagyon kevesen tudnak ellenállni a pénznek és egy idő után senki mással nem barátkoznak, csak akik bírják a tempót. Van nálunk egy fiú, az napi kétezret kap, hétvégén tízet, és ezen felül fizetik neki az összes sportot meg tábort meg nyaralást. Már van a nevén egy lakás, ahová majd költözhet ha egyetemre megy, nehogy már a többi csóróval együtt legyen koliban vagy albiban. Semmiért nem kell küzdenie. Már nem is a mekibe jár, hanem ilyen jobb helyekre, Vapiano meg Bellozzo ott nyomják a pestós spagettit, de soha nem megy az osztálytársaival ilyen kis olcsóbb helyekre, mert az neki már ciki.... Paintball, airsoft, drónt vettek neki, már tolja is fel a videóit a házukrol meg a vitorlásukról... Szóval már alig áll szóba a többiekkel. Egy csomó lány persze nagyon szeretné ha a csodafiú őt választaná és vinné a jacuzzis teraszára, és igazából ezen csodálkozunk hogy ezért egyesek mit hajlandók beáldozni....
2019. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!