Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a fiú fiatalabb lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Van egy parkapcsolatom en 16 eves vagyok es masfel ev van koztunk a fiuval, neha eleg fura erzes, es furan erzem magam mellette olykor.

Teljesen mas mint mikor en voltam a “kisebb”:D

Nem a felfogasrol van szo, azzal nincs gond de remelem ertitek mirol beszelek 😄


2019. febr. 6. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

2x volt olyan kapcsolatom amikor a fiú volt fiatalabb, az egyiknél csak fél év korkülönbség volt, a másiknál 1 év. Egyik sem működött, egyszerűen a fiúk később érnek... idősebb korban nem annyira számit ha a fiú fiatalabb, viszont tiniknél eléggé észrevehető a két nem közötti értelmi különbség (kivételek mindig vannak, de most tekintsünk el tőlük)

18L

2019. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval te 16 vagy, a fiú meg 14,5 éves? Az ebben a koran elég sokat számít...

És nem, nem vagyok biztos, hogy értem, miről beszélsz. Hülyéskedik, mibt egy gyerek? Nem csoda, az is még és pár évig ilyen is marad.

2019. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem gyerekes egyatalan, es sokan idosebbnek is gondoljak mint ahany eves igazabol, csak neha eszembe jut es eleg fura erzes ez az egesz de lehet csak az elejen es majd elmulik vagy nemtudom..

A tobbi pasim mind idosebbek voltak, de persze csak arra kellettem volna :D

2019. febr. 7. 06:02
 4/4 Pomazi73 ***** válasza:
Bocsi hogy beleszóljon de én még 16 sem voltam a barátnőm elmúlt 20. Négy évig jártunk, aztán esküvő és gyerekek. Most 45 vagyok
2019. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!