Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok/döntenétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok/döntenétek ha a párotok ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Ez teljesen fikció, mivel csak elgondolkoztam a jövőmön és elég optimista módon. Most ne feltételezzük, hogy nem fog sikerülni ez vagy az. Felvázolok egy szituációt és kérlek írjátok le ki, mit mondana/reagálna/döntene.

Szóval én ha befejeztem a sulit akkor itthon még szüleimnél lakva dolgoznék 1-2 évet, hogy egy biztos alapot összegyűjtsek és igaziból a legrosszabbra is felkészülve költözzek ki külföldre. Mert igaziból nem szeretnék Magyarországon élni és dolgozni.

Most én azon gondolkoztam el, hogy ha lenne egy barátnőm (ha lány lennék akkor barátom, de mindenki írja le mit gondol) ő hogyan reagálna rá? Ez egy olyan dolog lenne amit az elején el kéne mondanom? Mert igaziból ha fiatalabb lenne és tanulna tudnék várni, dolgozok addig és több pénzem lesz max. De amúgy ha ti kapnátok egy ilyen ajánlatot mit mondanátok? Olyan max 21-22 évesek lehetünk majd akkor. Nyílván előtte járnátok már de tegyük fel, hogy nem tisztáztam le előre mert elbizonytalanodtam vagy valami és amikor végleg elhatároztam elmondanám neki és érdekel, hogy ilyen helyzet állna fent akkor mit tennétek? Én ami azt illeti hiába szeretem (tegyük fel, mivel ha nem szeretném nem is gondolkodnék el ezen) valahogy ha én nem lennék boldog egy idő után ő sem lenne az miattam. Ez egy olyan ok ami miatt megromolhat a kapcsolat vagy akár meg is szakadhat.

Ti költöznétek külföldre? Nyilván nem én fizetném meg ilyenek, hanem közösen mennénk ki és élnénk ott. Ketten (főleg ha az élettársad) elég könnyen lehetne boldogulni kint. Együtt laknánk, egyedül szóval szerintem nagyon jó lenne. Most ez a jövőképem csak nem akarok pofára esni és kíváncsi vagyok ki mit mondana. De lehet amúgy ezt tényleg az elején tisztázni kéne vagy nem tudom. Mert ez részemről olyan 90% De tök fura ezzel indítani mert mintha azt mondanám pár év múlva én lépek szóval addig lehetünk csak boldogak vagy jössz velem... Fogalmam sincs mi megoldás...



2019. febr. 7. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szándékszom külföldre költözni, tehát egy ilyen egyénnel nem terveznék hosszútávú, komoly kapcsolatot.


Szerintem nem fura már az elején ilyenekről beszélni, mindenkinek vannak vágyai, álmai a jövőével kapcsolatban, amiről simán lehet beszélni pár tali után.

18/L

2019. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi, fel kell vázolni a terveidet az elején. Nem szabad hagyni hogy megtegyen egy ilyen lépést mert akkor éppen szeret, aztán később megbánja. 21-22 évesen sajnos elég fiatalok vagytok ahhoz, hogy ezt eltudjátok így dönteni.

21/f

2019. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én céltudatos vagyok és ha valamit elhatározok akkor azt meg is valósítom. Hiába fiatal, meg fogom tudni csinálni! Csak érdekel mások mit döntenének. Mert engem ez éltet, ez foglalkoztat, ebben tudnék legjobban kiteljesedni.

Nem azért sírok, hogy jaj egyedül leszek kint valaki jöjjön velem, nem mondom el neki mert akkor elhagy... Csak ha ez a szituáció lenne akkor mi lenne?

Nyilván ha egyedül megyek ki akkor kint ismerkedek és kint szerzek magam mellé lányt. Nem a pártalálással van baj hanem ezzel a helyzettel.

2019. febr. 7. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj, de ha ilyen céltudatos vagy, akkor nagyon illene elmondani a leendő párodnak, hogy mit szeretnél... Mert utólag így is úgy is kiderül. És lehet ő teljes mértékben elutasítja a kiköltözést, és így amúgy is szétmentek... Akkor inkább tisztázd a szándékaidat már az elején, és olyannal gyere össze, aki nem utasítja el a terveidet... Bár én lehetetlennek tartom, hogy még a kapcsolat elején ne jöjjön szóba ez a téma.
2019. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!