Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnöm elhagyott mert túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm elhagyott mert túl féltékeny voltam. De vissza szeretném öt kapni! De mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos egyszer előfordult hogy túlságosan is féltékeny voltam szó szerint minden egyes embere de még testvéreimre és barátoktra is sőt a tévéműsorokra is hogy ott "ki tetszik neked? Meg stb"

Szóval egyszer ezért szétmentünk!

Megkaptam az esélyt de pár nap elteltével megint ujra kezdtem és rá kb 5hónapra megint ott tartunk hogy külön élünk !

Szóval idöt kér és nem tudom mi tévő legyek hogy ell hidje hogy megváltoztam!

És legjobban attól félek hogy időt kért töllen és igy az idő múlásával elfelejt engem vagy rosszab pl kiszeret belőlem

Vagy elszokik töllem és attòl a háztól ahol mindvegig éltünk .

Mert ugye én elköltöztettem ide hozzám!

Nagyon de nagyon szeret engem és énis őt!

Járok minden nap hozzá de nem tudom mit tegyek hogy lássa hogy igenis m3gváltottam és nem tudom mit tegyek ebben az időszakban hogy ne az legyen véletlenül se hogy megún vagy egyszerűen azt mondja hogy én már nem megyek vissza !


Azt hozzá teszem hogy mindenért én vagyok a hibás és próbálom őt vissza hóditani és nem szeretnék leszerepelni nálla mégvjobban mint most!



A válaszokat elöre is kőszönöm ! ! !


2019. febr. 16. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem leirni hogy barátnőm 17 éves

Én meg nem régen töltöttem a 19.et !

És melesleg mindenki arra próbálja rábeszélni hogy ne legyen velem meg ilyesmik!

2019. febr. 16. 15:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésnek tisztázd magadban, hogy mi annak az oka, hogy ennyire féltékeny vagy.

Második lépésként ha már "tőllem" akkor a "múlásában"-ban is használlj két L-t, hogygy hitelessebbnek tünnyél.

32/f

2019. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezeltesd az önbizalomhiányod. Az ilyen féltékenység soha nem külső, mindig belső dolgokból származik. Nincs elég önbecsülésed, ezen kell dolgoznod. Amíg ezt nem javítod ki magadban addig soha nem lesz érelmes párkapcsolatod. Fordulj szakemberhez ha kell.
2019. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert nem igen volt még ilyen velem

Nagyon szeretem a barátnőmet és énis belátom a problémám !

De nem szeretném ha kiszeretne belöllem

Vagy csak azért kérhetett idöt mert már nem akkar és inkább pŕóbál elfelejteni ?

És aztán közli majd velem ? :(

2019. febr. 16. 16:14
 5/8 anonim válasza:

Az előttem lévő válaszolónak maximálisan igaza van!

Ez önbizalom hiány, és amíg ezt nem orvosolod, addig bármit csinálhatsz bárkivel, előbb vagy utóbb ugyan ebben a szituációban leszel, Próbálj rájönni, hogy mi okozza ezt nálad. Egy jó tanács ha vissza szeretnéd őt kapni, Ne ostorozd magad azzal, hogy minden a te hibád. Akár hogy is sajnálod, ne hangoztasd folyton ezt neki, mert ezzel taszítod magadtól. Akármennyire is fájni fog a lényeg, de először orvosold a problémáidat, aztán gondolkodj újrakezdésről. Ha ezt betartod a jövőben sok problémád nem lesz, viszont ha megpróbálod átugrani ezt a részt, akkor valószínű, hogy még írni fogsz ide kérdést hasonló szituban. Üdv: M

2019. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

De miért érzed úgy, hogy neked mindenkire féltékenynek kell lenned?

Elhanyagol a párod, flörtöl nyíltan másokkal, csetelget srácokkal?

Vagy te vagy magányos, nem tartod magad semminek, nulla önbizalmad van, hogy senkinek sem kellesz?


Mi a valódi gyökéroka??

2019. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem sokra tartom magam

Igazábol majd hogy 0 az önbizalmam

És nem kellek majd másnak...

A másik az az hogy egyedül nöttem fell és most nagyon hiányzik az ö társasága

Bonyolultabb ez a szituáció

De nekem ő az igazi párom az életben

De sajnos szó szerint megfójtottam a féltékenységemel hogy már nem biztos vissza jön

Pedig ő semmiröl nem tehetett ! Nem chetelt nem beszélt senkinek és nem adott nekem és másnak semmi okot hogy én ezt higyem !

Igazából túlságosan is szeretem és csak védtem öt .

Akkár milyen betegesnek is hangzik de igy van :(

2019. febr. 16. 16:33
 8/8 anonim válasza:
Ugye tudod h felesleges kapcsolatot kezdened, amít magadat nem tetted rendbe? Se vele, se mással. Ha folytatjátok, pár nap v hét után újra előjön makd ez a probléma. Ha új kapcsolatba kezdesz, ott is előfog jönni. Ha akarod, ha nem. S ez addig fog ismétlődni, amíg meg nem oldod a problémát a gyökerétől fogva. Ebben segít a pszichológus. Hidd el, tényleg szükságed lenne rá. Sok sikert.
2019. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!