Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok mégis féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mégis féltékeny?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt a párommal,nem vagyunk már tinik.Sosem voltam még rá féltékeny,pedig jó dumás,szóval szereti csapni a szelet az ismerősi körünkben,de eddig tudom nem csalt volna meg...és nem is voltam soha féltékeny.

Most viszont új munkahelyen dolgozik és sok elvált,szabados típusú nő veszi körül..Pár hete mesélte,hogy az egyik nővel jó viszonyba lettek,mesélt róla,hogy együtt mennek be dolgozni,megvárják egymást a kapunál...ezzel nem is foglalkoztam.Hanem pár hétre véletlenül(sosem ellenőriztem)a telefonjában láttam,hogy hívták egymást..elmesélte,hogy azért,mert így beszélik meg,hogy mikor ér be a buszuk,hogy mennyit várjanak egymásra..Azóta az ördög bújt belém,de a párom azt mondja,hogy nincs semmi alapja.



2015. szept. 12. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
De mióta ezt szóvá tettem neki,azóta a csaj haragszik rá..Nagyon furcsának találom,mert nem mondja meg,hogy miért lett ez a változás,de a csaj egy kicsit szívatja szerintem..
2015. szept. 12. 14:32
 2/4 anonim ***** válasza:

"De mióta ezt szóvá tettem neki,azóta a csaj haragszik rá."


A csaj honnan tud a ti magánbeszélgetéseitekről??


Amúgy én nem foglalkoznék vele.

2015. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is így tűnik:

" Azóta az ördög bújt belém" - ezek valahogy nem olyan dolgok, amitől meginogna az én bizalmam, de hát nem vagyunk egyformák.

2015. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy a pàrom elmondta neki,hogy èn fèltèkeny lettem rà....
2015. szept. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!