Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel barátságban maradtu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel barátságban maradtunk, nekem van új párom, neki pedig szexkapcsolata. Miért vagyok mégis nagyon féltékeny és mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Még nem vagy túl a múlton, nem zártad le, különben teljesen hidegen hagyna.


A féltékenység rólad szól és nem a másikról.

2018. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmit, majd idővel elmúlik. Csak a jelenlegi párodat sajnálom egy kicsit.
2018. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy előttem is írták, még érzel iránta. Majd elmúlik.
2018. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne baratkozz vele, hanem engedd el. Ha folyton egymason logtok, akkor nem tudod elfelejeteni. Nem kell a rizsa, hogy nem vagytok folyton egyutt, csak hetente/kethetente/minden husveton. Ami nem megy azt ne eroltesd. Elotte is megvoltal nelkule, ezutan is megleszel.
2018. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom után ugyanez volt velem, azzal a különbséggel hogy nekem nem lett utána kapcsolatom mert elég fiatal voltam meg, és nem is tartott sokáig, én 15 a srác 18 volt. Nagyon joba maradtunk utana, nem haragban váltunk el egymástól viszont 3 evembe telt, az hogy mostmar ha talalkozok vele rá is tudok úgy nézni hogy nem érzek semmit, valószínűleg ez is a barátság miatt volt hiaba van azóta barátom. A mai napig jóban vagyunk, beszélünk is egymással bár nem napi rendszereseggel, de nagyon sokáig féltékeny voltam minden lányra aki valaha is kapcsolatba került vele, sajnos ez ilyen, vannak kapcsolatok amiket hamar lezarsz mert nem hatottak meg annyira, rosszban valtatok el, egy igazi paraszt colt a csavo és vannak olyanok amiket azt hitted örökre megmaradnak ezért faj a legjobban az utána következő honapok
2022. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!