Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm megváltozott?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje teljesen megváltozott,bármiről írok neki nem is a témával kapcsolatban válaszol hanem elkezd magáról vagy a napjáról mesélni.Engem érdekel mi történik vele szívesen meghallgatom csak néha jólesne ha ez kölcsönös lenne..És ha mesélek valamit nem csak emojikat kapnék válaszul vagy még annyit se.. Mondtam már neki hogy rosszul esik de válasz nem jött rá érdemben ugyanis a napját kezdte el mesélni válaszul.Köszönöm az értelmes Válaszokat ❤
2019. febr. 17. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már ezt felhoztad neki és nem érti meg, nem is érdekli, akkor nem tudsz mit tenni. Ő nem a barátnőd, hanem valaki aki mesél magáról és te hallgatod, számára te az vagy akinek mesélhet mi történt vele és kiadhatja ami benne van, ami nyomasztja. Biztos megszokta az évek alatt és azért folytatja most is, de azért kapsz csak emojikat vagy még azt se, mert sajnos nem érdekli már őt mi van veled.


Megpróbálhatod még egyszer megbeszélni, lehetőleg élőben. Mondani neki hogy ez komoly, rendesen reagáljon, te úgy érzed nem kölcsönös az érdeklődés és ez zavar. Ha nem érdekled már, akkor nem tudsz mit tenni, egyszerűen tovább kell lépni és új kapcsolatokat kialakítani, még ha nagyon nehéz is.

2019. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem ezt csinálná én elég gyorsan repülne :D Márha élőben is ezt csinálja! Mert igaziból az a lényeg.

De alapvetően ez elég unszimpatikus tőle és én nem tudnék egy ilyen kapcsolatban benne lenni ami ennyire egyoldalú :/

2019. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat, azt hiszem még egy próbát teszek és ha arra se reagál normálisan akkor hagyom..
2019. febr. 17. 12:21
 4/6 kamugyrosz ***** válasza:

Hat elég bunkó már nem azért

Sztem is nyomatekositsd, de ha nem veszi a lapot akk nem tudsz mit csinálni

2019. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan téged használ a lelki szemetesládájának.
2019. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyenek a lányok
2023. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!