Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megváltozott, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megváltozott, nem tudom mit csináljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok 3 éve, időközönként megtudjuk oldani a találkozást.

Régebben odafigyelőbb volt, többet törődött velem, most valamiért megváltozott. Kevésbé tudom felkelteni az érdeklődését, nem úgy beszél velem. Veszekedés közben sokszor arról panaszkodik, hogy én mit csinálok állandóan rosszul. Próbálok odafigyelni a hibáimra, próbálok változtatni rajtuk de akármennyire is változtatok magamon, sosem jó neki. Ezért inkább sosem panaszkodok arról, hogy mi a problémám, nehogy ez újra előfordujon.

Karácsonyra az egész családjának kedveskedtem, mindenkinek vettem ajándékot, elpostáztam és azt mondta, hogy ő is postáz. Azóta várom. Inkább azt mondtam, hogy ezt engedjük el és ő ebbe bele is ment.

Ez már nem az első alkalom, hogy így járok.

Megkérdeztem tőle, hogy van e valami probléma, egyáltalán szeret e még de mindig azt mondja, hogy ő még mindig szeret és velem akar lenni. De én sokszor mégsem érzem ezt.

Mit tudnék tenni?



2019. febr. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A probléma nam más, mint az, hogy a távkapcsolat nem kapcsolat!
2019. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipikus olyan ember akinek soha semmi nem jó. Ne foglalkozz vele, főleg ha távkapcsolat volt. Valószínűleg eleve ilyen volt csak próbálta előled leplezni. De ez nem leplezhető örökre, hazugságra semmilyen kapcsolatot nem lehet alapozni. Olyan ez mint átmenni a piros fénysorompón. Lehet egy ideig megúszod, de egyszer jönni fog a vonat.
2019. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy engem ez zavar és bizonytalannak érzem magam. Azt mondta bánja, hogy nem küldött semmit.

Várjak egy ideig aztán lépjek?

2019. febr. 3. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vársz - és küld, akkor ki tudja, mikor kerülsz ugyanebbe a szituba.

Mit vársz egy távkapcsolattol?

Ellenőrizhetetlenül mindenki olyannak állítja be magát, amilyennek akarja - és ha jó emberismerő, akkor olyanak akarja, amilyennek te elvárod tőle.

.

"ő még mindig szeret és velem akar lenni. De én sokszor mégsem érzem ezt."

Nos, ezt írjad meg neki, milyennek szeretnéd őt és kérdezzed meg kerek-perec, hogy tudja-e vállani, ill. hajlandó-e kivánságaidat teljesíteni!

2019. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne várj. Hazudott. Aki egyszer megtette meg fogja újra, tapasztalatból mondom.
2019. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!