Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakított velem a barátnőm, mert veszekedtünk, és ahelyett hogy leült volna velem megbeszélni a problémákat, szakított. Az is oka volt a szakításnak, hogy a barátnői azt mondták neki nem illünk össze, és azt mondta nekem, hogy nincs tisztában az érzéseivel. Azt mondta, továbbra is szeretne jóban maradni velem, meg szeretett velem lenni.


Na most, az a helyzet, hogy múlt héten volt egy buli, ahol Ő is ott volt, és rendesen látszott rajta, hogy nem érzi jól magát, végig ott volt a közelemben, de én nem nagyon törődtem vele, mert végülis Ő szakított és azt mondta, ne érezzek iránta semmit. Teljesen feszült volt, sőt még sírt is. Írtam neki buli után, de Ő nem nagyon reagált rá.


Bejött a képbe egy régi lány ismerősöm, akivel csak barátok vagyunk, és szeretne bulizni menni velem. Attól félek, hogy az exem is ott lesz, és fogalmam sincs hogy mit gondolna, és azt sem tudom, hogy egyáltalán én mit csináljak, hogy viselkedjek, hiszen én még mindig vannak érzéseim iránta.



2019. febr. 18. 21:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen olyan volt, mintha nem akarna szakítani, de mégis szakítania kell.
2019. febr. 18. 21:11
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a szakításkor is könnyezett.
2019. febr. 18. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 22, Ő 21. És mielőtt valaki mondaná, igen tudom rossz témához írtam. A felnőtt kapcsolatokhoz kellett volna.
2019. febr. 18. 21:49
 5/11 anonim válasza:
Szia, nem tudom hogy milyen volt a kapcsolatotok, de ha tudsz nélküle élni, hagyd a fenébe. Ha sírna, bármit tett, menj oda hozzá, vigasztald meg, látszon hogy nem vagy egy érzéstelen disznó. Ha ezek után is úgy viselkedne veled, akkor hagyd úgy ahogy van. Ha viszont engedi hogy közel kerülj, akkor próbáld meg vele megbeszélni. A másik csaj aki bejött a képbe, hát az exed tuti kiakad (a leírásodból ítélve) és nem tudom, te szeretnéd e ezt. De ha nem akkor hanyagold inkább. Sok sikert, és még egy tanács, viselkedj vele gyengéden, kedvesen, hadd lássa, hogy még vannak érzéseid, és törődést vele. Majd írj ha vannak fejlemények :).
2019. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy 22 évesen az ember miért ír ilyeneket és miért ennyire döntésképtelen.

1. Szakított veled

2. Azt csinálsz amit akarsz

3. Szard le, éld az életed

2019. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő dobott téged, ne érezed magad rosszul mert más lány felé közeledesz :)
2019. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Magamból kiindulva és a környezetemből, soha nem jó ha friss szakítás után, tele érzésekkel te elkezdesz más felé nyitni. Hagyj magadnak egy kis időt ha úgy alakulna hogy végleg vége.
2019. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De köztem meg a lány ismerősöm között nincs semmi, csak barátok vagyunk, régóta ismerjük egymást.
2019. febr. 21. 16:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmit sem akarok tőle.
2019. febr. 21. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!