Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell tenni? Elmenjek vele randira?

Figyelt kérdés

Idén vagyok végzős gimnazista, tehát lassacskán már nem is tini, de még nem volt soha párkapcsolatom.

Költözés miatt idén iskolát váltottam, de nagyjából sikerült pár barátra lelnem az új osztályban.

A probléma az, hogy van egy évfolyamtársunk (akivel több közös órám is van egy héten), Miki.

Az egyik barátnőm, Alexa pár hónapja elárulta nekem, hogy nagyon tetszik neki Miki. Néha szoktunk is beszélgetni hármasban fizikafakt előtt.

A gond az, hogy Miki elhívott engem tegnap randizni, és nem tudom, mit tegyek. Helyes fiú, talán lehetne is köztünk valami, de félek, hogy akkor elveszítem az új barátaimat, nem szeretném, hogy Alexa megutáljon. Annyira viszont nem vagyunk még jóban szerintem, hogy ezt megbeszéljem vele.

Ilyenkor mi a helyes? Ha lemondok a fiúról? Tényleg nem akarom Alexát megbántani, ugyanakkor végre itt egy fiú, akinek bejövök és aki nekem is bejön


2019. febr. 18. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmet választanám, ha valóban annak tartom, és pótolhatatlan számomra. Fiúk jönnek mennek, de a valódi és tényleg itt a valódi barátságra gondolok, az megmarad.

Mérlegelj mi éri meg jobban, és mik a legjobb és legrosszabb végkimenetelek.

A barátnőddel a legrosszabb, hogy megharagszik rád, és tönkremegy a kapcsolatod.

A srácnál a legrosszabb, hogy elmész vele randira, de nem érzel semmit, és nem lesz semmi, sőt még a barátnőd is feláldoztad ezért. STB. Ezeket vedd számításba.

2019. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha nincs ellene kifogása akkor menj el vele.
2019. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!