Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a barátom multja!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Nagyon zavar a barátom multja! Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,barátom 18. 8 hónapja vagyunk együtt. Volt egy komoly kapcsolata barátomnak előttem (1év). Végül a barátom kilépett abból a kapcsokatbol, mert az anyagi korulmenyei a lanynak nem ugy voltak ahogy az neki megfelelt volna (kert toluk sokszor penzt berletre,ruhara stb es ebbol a baratom szuleinek elege lett). Nehéz feldolgoznom hogy nem én vagyok az első igazi szerelme, persze nekem is volt elotte egy kapcsolatom,de az nem komolyodott el meg semmi, nem számít már nekem picit se. Viszont ugy erzem ez a lany baratomba mely nyomot hagyott, es tudom hogy nem az szamit ki az elso. Hanem az utolso, de nekem ez nehez. Mindig rossznak erzem magam hogy jajj en nem az elete elso igazi szerelme vagyok stb. Volt hogy reszegen a neven hivott.persze banja es bocsanatot kert, nem hozom mar fel de bennem ez is mely nyomot hagy. Par honapja nem hoztam mar szoba h engem zavar ez a lany. Azt hittem jobb lesz, de nem. Csak orlodik bennem ez az egesz.. mit tegyek? A lany csunyakat mondd rolam a hatam mogott masoknak.. nagyon rossz ez igy nekem.. a baratom haverjai is nekem adnak igazat. De megis védi a lanyt a baratom ha szoba jon (ami mar nem most volt hanem kb 2 honapja de akkoris) persze tudom h nem veletlen van velem. Az is jol esett amikor nem.irt vissza a lanynak aki vissza akarta szerezni. De nekem ezeket nem sikerul feldolgoznom.mit tegyek?
2019. febr. 20. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor hagyd el vagy nemtudom.

Én sem szeretnék második lenni vagy harmadik vagy negyedik...

2019. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzatennem nagyon szeretem a baratomat es nem szeretnek szakitani vele! Inkább azt szeretnem hogy el tudjam ezeket engedni es megtisztabban szeretni! Nem akarom h mas akar benne lehessen a kepbe. Nagyon zavar h a sors igy akarta h ne én legyek neki az elso. Persze elfogadom de esetleg valami tipp ami segitene?
2019. febr. 20. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritka ha valaki az elsővel marad. Három a magyar igazság, nekem a harmadik lett a feleségem. Úgyhogy tedd túl magad ezen, ha tényleg szereted.
2019. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívem, van egy rossz hírem: általában van harmadik meg negyedik is.. 16 évesen persze még minden rózsaszín.

Normál esetben azt mondanám, hogy ne féltékenykedj, de az gáz, hogy a nevén szólít meg, hogy védi.

Én a helyedben azért átgondolnám ezt a kapcsolatot, hogy a barátod vajon tesz-e azért, hogy ne érezd magad "csak" másodiknak.. Ha így tenne, akkor régen nem agyalnál ilyeneken.

2019. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nyilván még fiatalok vagytok és nem csak első meg második, hanem akár harmadik és negyedik is lesz még az életetekben. Az meg, hogy ő volt az első az nem döntő, hiszen nem ő lesz majd neki az utolsó. Biztos mély nyomot hagyott benne a lány, az első szerelmet nehéz elfelejteni, főleg ha a lánnyal is veszítette el a szüzességét. Lehet még vannak érzései a lány iránt, hiszen ha részegen a nevén szólított és, ha védi őt veled szemben, akkor a jelek erre utalnak sajnos.


Viszont van oka, hogy veled van együtt. Van oka, hogy te lettél a második! Biztos megfogtad őt a személyiségeddel, a humoroddal, a felfogásoddal. És biztos csinos is lehetsz. Próbálj a jó dolgokra összpontosítani, amikor együtt vagytok, akkor olyan dolgokat csinálni, amikből szép emlékek lesznek és összekovácsolnak benneteket. Sokat hülyéskedni és együtt bulizni. Nyilván lesznek mélypontok és veszekedések, minden kapcsolatban vannak, de ezeken át lehet lendülni.



Szerintem ahogy itt leírtad az érzéseidet, azokat mondd el így neki, ahogy ide is bepötyögted őket! Nem jó magadba folytani a dolgokat, a kapcsolatnak is árt. Ha tényleg működőképes a kapcsolat, akkor hatni fognak rá a szavaid, meg fogjátok tudni beszélni ezt. De ha a megbeszélés után sem változik a szituáció, ugyanúgy az “örök második” érzése lesz benned és a viselkedésével is rátesz, akkor el kell gondolkodnod a folytatáson! Senki sem azért van egy kapcsolatban, hogy lelkileg tönkremenjen. Ha nem érzed az irántad való törekvését akkor muszáj leszel egy kellemetlen döntést meghozni!


Ha viszont minden jól fog működni, akkor ne mérgezd azzal a kapcsolatot, hogy máshoz hasonlítod magad és, hogy a múltban ragadsz! Téged választott! Edzz, hozd ki magadból a legtöbbet, érezd magad jól a barátaiddal és egyértelműen legyél boldog a pároddal! Ha van benned kisebbségi komplexus, azt próbáld leküzdeni, mert a kapcsolatod fog rámenni az önbizalomhiány miatt.

2019. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. Januárban 17 és 19 vagytok, 9 hónapos kapcsolatban. Persze, biztos véletlenül mellé ütöttél 3szor is! Utálod a múltját meg a családját, de azon agyalsz, mit vigyél ott alváshoz, rengeteget veszekedtek, egyszer sokat költ rád, máskor nem hív meg semmire, nem érdekelte, hogy fáj neked az első szex. És had ne soroljam. Ha igaz lenne a történet, akkor szakítsatok, mert rohadt gyerekesen viselkedsz.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2019. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mindenkiben mély nyomot hagy... Szerintem ezt nem is lehet és az ember nem is akarja elfelejteni... Én is örömmel emlékezem vissza és gondolkodok el ezen. Szerintem örülj a jelennek és, hogy végül is boldogok vagytok!
2019. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesz még nyolcadik meg tizenharmadik is. Sajnos ez van.
2019. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!