Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előbb utóbb ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Szerintetek előbb utóbb ez megöli a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, baratom 19. Nekem ő az elso igazi baratom. Elotte csak egy komolytalan kis szájrapuszis volt. Viszont neki volt pár. Es volt egy komolyabb egy kis ciganylánnyal (nem vagyok rasszista felre ne ertsetek). A lány nagyon alja népségbe tartozik igazabol. Egy evig voltak egyutt. Mindent a segge alá rakott (amit igazabol en nem varok el mert nem szorulok rá es szamomra alapbol már megalazo kategoria ha egy akkor 14 eves lanynak a baratja szulei veszik a ruhát mert rongyokba jár b*szni tudom tudom a lány nem tehet az anyagi helyzetukrol. Viszont az már a gáz kategória amikor bulira/cigire van penz de berletre is a baratja szuleitol ker penzt. Kapott minden sz*rt telefontol kezdve allando meglepetesekig, nyaralas (amire persze engem nem vittek később bar jo ezt is elnezem) ott eloskodott naluk a lany egyfeszt ott aludt. Viszont baratom at se mehetett hozzajuk, parszor volt de meglett az eredmenye. Az apja beb*szva volt mindig koszonni képes sose volt a testvere is valami bunbanda tag. Na de mindegy ehhez kepest baratom velem nagyon gonosz es rpsszindulatu.. neha szidom ezt a lanyt ha szóba jön (hozzateszem egy rossz szom nem volt ra addig amig ő engem nem hordott le mindennek ok nelkul.. feltekenysegebol merthogy őt kirakták a baratom szulei) na de ha szidni merem mondja h jajj en nem ismerem egyaltalan nem cigany meg h nem dagadt meg nem torpe (150 cm 70kg ertem en h nem tehet rola!! De felbasz h en meg azert csak adok magamra sportolok, odafigyelek az etkezesre, masok szerint jó az alakom, neha szolid smink is van rajtam, hajam mindig kivasalom es szepen tartom szuleimnek koszonhetoen normalisan oltozok és ő megis az olyat vedi aki utolag tokás g*cinek hivja meg ilyenek.. egyebkent baratommal szerintem eleg rendes vagyok en es a szuleim is sokmindent megteszunk a bpldogsaga erdekeben. Na de a lenyeg h en ezen nem birom tultenni magam.. 9 honapja vagyunk egyutt.. sose megyunk sehova.. meg se hiv.. nem az h ebbol áll a kapcsolat.. de legyen már ferfi ne kisfiú.. ha tudott massal jol banni velem mi a baj?:( Mit rontok el?:( Egyebkent a szovegbol ugy jon le hogy nagy az egom.. pedig ez nem igy van.. mit tegyek? Tudom h hisztis dog vagyok a szoveg alapjan de mar kezdek belefaradni es atvaltozni ilyenné:/ meg ugye a feltekenyseg is bennem van h ha azzal miert volt jó velem miert ilyen:( mit tegyek?
2019. jan. 28. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, tönkre fogja tenni, tönkreteszi a barátod. Keress mást, jobbat.
2019. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk tudni kéne hogy miért mentek szét. Nekem úgy tűnik, hogy az előző csajt szerette. Téged nem szeret még/vagy nem is fog és jelenleg pótlék vagy/leszel.

Ezen nem segít a féltékenységed sem, és az sem hogy elhordod neki mindennek.

2019. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sok pénzt kért már el és barátaim szülei belefáradtak, nem engedték többet oda, vége lett egy éve nem tudom hogy engem mennyire szerethet illetve őt mennyire szerette ,volt h mesélte h volt egy baratnoje akin nehezen tette tul magát es ot jobban szerette mint ezt a lanyt de h elmeletileg engem mindenkinel jobban szeret. Teny h sokat futott utanam amikor belefaradtam.. de volt olyan is h en kezdemenyeztem egy-egy bekulest. Volt h ez a csaj irt neki amikor mi már egyutt voltunk meg annak baratnoje is irkalt neki, baratom ezekre nem irt vissza semmit.
2019. jan. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!