Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik az egyik lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik az egyik lány, mikor nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Egyik lány osztálytársam beteg, ezért nincs iskolában, és valamiért ha iskolában van, sokkal jobban érzem magam stb, pedig nem lehetek belé szerelmes, mert más tetszik. De ha például a hangját hallom, akkor olyan kellemes érzésem van. Ez miért van? 16/F
2019. márc. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kedveled?
2019. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószinüleg kedveled vagy ő is tetszik egy kicsit csak nem akarod beismerni.

Miben nyilvánul meg hogy jobban érzed magad?

2019. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt így nem tudom elmondani. Sok lány osztálytársamat kedvelem, de ő más valahogy. Nincsenek olyan érzéseim iránta, mint az iránt akit szeretek, de azért többet érzek, mint azok iránt akiket csak simán kedvelek.
2019. márc. 6. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet ha jobban megismernéd akkor őt is ÚGY kedvelnéd?

(2-es voltam)

2019. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!