Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez bunkóság két barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság két barátnő között? Ti haragudnátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy barátnőmnek írogatott, mikor ő épp nem volt együtt a barátjával. De aztán ennek a barátnőmnek az exe szólt a srácnak, hogy szálljon le róla, ezért a srác visszalépett. A barátnőm újra összejött az exével. Ez volt kb. 4 hónapja. Ők azóta is együtt vannak, viszont a srác, aki visszalépett, most engem fűz. Nem egy szarkavaró típus, szóval tudom, hogy nem azért, de szerintetek bunkóság vele összejönni?

2019. márc. 7. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Ha ő együtt van a barátjával, és mondjuk meg tudjátok ezt beszélni,és nem zavarja (mondjuk miért zavarná) akkor semmi gáz.
2019. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem momdtam még el neki, hogy bejön nekem a srác, és azt sem, hogy én neki. Fogalmam sincs, hogy hogyan álljak neki ennek.
2019. márc. 7. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem járt a barátnőddel, innentől kezdve neki semmi köze hozzá. Mondjuk akkor se, ha jártak volna, de nyilván volt pasival barátnő már csak azért se jön össze illendőségből.

Beszélj barátnőddel. Mondd el neki nyugodtan.

Engem nem zavarna. Ha összejött az exével, akkor nem is akart semmit a sráctól, mert ha akart volna, akkor megmondta volna az exnek, hogy hagyja békén a srácot és őt is.

2019. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találkozzatok a sráccal,

Aztán ha úgy látod szimpatikus, egyszerűen mond el a barátnődnek :)

Ha picit is helyèn az esze, és valóban " barátnő "

Megfogja érteni, és örülni is fog neki :)

Nyugi :)

2019. márc. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom hogy a volt legjobb barátnőm elképzelései szerint gondolkozol. Attól, hogy nem jártak, még lehet, hogy potenciális jelöltje a barátnődnek. Tetszik neki, annak ellenére hogy nem volt semmi. Az ilyen tabu.

Volt barátnőm anno összejött azzal, aki tetszett nekem, de nem kellett, én átadtam neki a teret, majd így folytatódott minden fiúval. A ti esetekben is a srác a "ha nincs ló jó a szamár is" elvét vallotta. A barátnőd a ló, te meg a szamár, hogy ezt hagyod...

2019. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz,mert pehet hogy csak kihasználni akar,hisz tudja hogy ő a legjobb barátnőd, és veled akár közelebb kerülhet hozzá.. De ezt így nem lehet megmondani
2019. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik nem jött össze, akkor a másik jó lesz...
2019. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!