Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi lenne a helyes út?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki eléggé bejön, jókat beszelek vele, szép, de van egy rossz oldala, nagyon sokat iszik sajnos. De úgy rendesen. Ha nem lenne ilyen rögtön összejönnék vele. Én tudom hogy bejövök neki. Mi lenne a helyes út?

Talán megpróbálni, és ha nem tud valtoztatni az életvitelén otthagyni? Vagy inkabb alapból hanyagolni? Nagyon sajnalom mert tenyleg imadom a lányt. De így tele vagyok kétségekkel.


2019. márc. 9. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejönnél vele talán jó hatással lennél rá és le tudnád szoktatni az ivásról. Ha nem sikerülne leszoktatni akkor a helyedben elmondanám hogy mi a probléma, miért szakítanék vele és ha nagyon szeret téged akkor ennek hatására próbálna leszokni az ivásról. Ha pedig az ivást még a szerelemnél is fontosabbnak tartja akkor otthagynám.
2019. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval egy párkapcsolatban mindketten fontosak vagytok, szóval nemtudom. Nem valami jó a másik félnek, ha függő és leakarod szoktatni, lehet nem tetszene neki. SZóval beszéld meg vele ezt a dolgot és látod majd az utat :)
2019. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!