Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mi a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Elhívott egy srác randizni, már ismerem régebb óta. Igent mondtam a randira, a héten fogunk találkozni, viszont tegnap megismertem egy másik srácot aki szintén elhívott randizni. És nem tudom ebben a helyzetben mit kellett volna tennem. Végülis igent mondtam neki is, csak egy első randiról van szó mindkét esetben tehát nem az hogy hetek óta randizunk. De most így bűntudatom van. Ez tisztességes vagy nem?
2018. júl. 9. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első randira lehet így menni, ez még nem baj.

De utána hamar döntsd el, hogy melyiket folytatod!

2018. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
1 nap után igent mondtál? Hát, elrettentő példa vagy
2018. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
hat lol, nem tudod melyik tetszik neked? De elso randi utan, tenyleg valaszd ki h melyik kell, es a masikat gyorsan utasitsd el...
2018. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Belefér simán, de nem szép dolog azért. De amint meglesz az első fiúval a randi, döntsd el, hogy kell e az a fiú. Ha nem, akkor adj esélyt a másodiknak, elsőt rázd le teljesen. De ha az első fiú a randin megtetszik, és akartok folytatást, akkor a büdös kr.va életbe meg ne próbálj elmenni randizni a második sráccal, 'hátha ő mégjobb'! Mert ha rájön a srác, akkor egy 'Te rbanc!' felkiáltás közepette, szépen ott fog hagyni téged. De a minimum, hogy nagyon megsértődik (jogosan) 20/f.
2018. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Siman lehet nem tiltott
2018. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!