Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ritka az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az, hogy valaki szerelmes legyen egy kövér lányba?

Figyelt kérdés
Itt most nem a ducikra gondolok, hanem a tényleg, igazán kövérekre.

2019. márc. 10. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem ritka szerintem. Manapság a szépségideál természetesen a vékony nő, de ez nem jelent semmit. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen kaliberű lányokat részesít előnyben. Vannak, akik kifejezetten undorodnak a vékony lányoktól. Akadnak olyan ismerőseim, akik nincsenek kigyúrva, nem is dagadak (átlagosak), de mégis egy tőlük kétszer háromszor nagyobb darab nővel élnek boldog párkapcsolatban. Attól még, hogy egy nőn van felesleg még ugyanúgy nő és ugyanúgy egy érző emberi lény, nem kell ezért megkülönböztetni vagy elítélni. Hiába van fullos, kidolgozott teste egy nőnek, ha belül semmi;). (Egy vékony lány)
2019. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ízlés kérdése. Mennyi az esély arra, hogy egy pickup legyen álmai autója. Nekem egyikre sincs esély(legalább is eddigi tapasztalataim szerint), de van akinek mindkettő bejön. Szóval van rá esély, kinek mi jön be. De az igazsághoz tartozik az is, hogy ritkábbak azok a csávók, akiknek a nagy darab csajok jönnek be.

18/F

2019. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez szinte törvényszerű. Már sok barátnőm volt, de ezek közül csak egy volt vékony.

26/F

2019. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmennyi, tapasztalat
2019. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valakinek az jön be, valakinek meg az anorexia, bár én az egészséges testsúlyt szeretem, mert hát na azaz egészséges.
2019. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek a kövér lányok, nem egybe szerettem már bele. Igaz csak plátói volt mind, mivel én nem kellettem egyiknek se, mivel én is kövér vagyok. Szóval a kövér egy lány, akkor is talál maga mellé valakit. Ha a fiú kövér, akkor az szívás neki, mivel eddig még egy lány sem keresett meg, hogy neki bejövök, vagy ilyesmi.
2019. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!