Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek melyik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik a fontosabb a külső vagy a belső?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2019. márc. 10. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Belső.
2019. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

A külső megjelenés a belsőnek a kivetulese.

Pl. Egy kövér ember azért nem vonzó számomra, mert tudom, hogy nem egyformák az értékeink. Ő az egyszeri élvezetet előrébb helyezi, mint az egészséget.

2019. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
A belső fontosabb,de a külső fog meg nyilván. Egy tök ismeretlen srácnál a külső fog számítani,mert nincs ahogy a belső számítson,de idővel a belső dönti el,hogy mi is lesz. Külső megfog,belső megtart. 16/L
2019. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Is-is, de jóval inkább a belső. Azért megnézem a srácot, de ha a belső nem szimpi, akkor nincs esélye. Míg ha a belső teljesen rendben van, akkor nézhet ki szinte akárhogy, nagyon kicsi az esélye, hogy elutasítom. 😉
2019. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Először a külsőn akad meg a szemed. De volt már úgy hogy egy jófej, havernak számító srácból lett a barátom, pedig nem is volt jóképű.
2019. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Én fiú vagyok, de leírom, hogy hogy van ez:

Ha csúnya vagy, akkor nehéz ismerkedni, és belsődnek nagyon jónak kell lennie, hogy legyen valakid, aki átlagos, vagy éppen egy kicsivel átlag alatti. Csúnya az csúnyának könnyen jön, tehát egy csúnya csajjal össze lehet jönni úgy is, hogy kívül-belül csúnya vagy.

Ha átlagos vagy, akkor könnyebb ismerkedni és "szép" belsővel szinte bármilyen jól kinéző barátnőd lehet, mivel ha értelmes, és pont bejön neki a belsőd(pl. figyelmes vagy, vicces, tökös, stb.) akkor belédszeret és nem fog számítani annyira az átlagos külsőd.

Ha jól nézel ki, akkor nagyon könnyű ismerkedni, viszont az ismerkedés időszakban nem kéne elbukni, így a belső itt lép szerepbe. Ha jól nézel ki és belsőre is "szép" vagy, akkor bármelyik lány a tied lehet, ha hülye, ha okos, mindegy. Viszont ha a jó külsőhöz nem párosul "szép" belső, akkor csak a jól kinéző, ámbár hülye csajokat kaphatod meg, mivel az okosak elhajtanak.

Így ebből az a legfontosabb tanulság, hogy ha valaki jól néz ki de csúnya belül, akkor annak rosszabbak az esélyei egy szép és okos lány meghódításánál, mint egy olyannak, aki átlagos kinézetű, de belül "szép" csávó.

18/F

2019. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belső fontosabb
2019. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek a 6-os válaszolóval, jól megfogalmazta.
2019. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akárcsak előttem is írták: külső megfog, belső megtart. Hosszú távon ugyanakkor nyilván a belső a legfontosabb.
2019. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!