Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idézetet keresek ami sejteti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézetet keresek ami sejteti hogy mit érzek (barátságból szerelem)?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy idézeteket keresek, amik utalhatnak arra hogy többet érzek egy bizonyos személy iránt, és ő ettől biztosabb lehet hogy mit érzek. Lehet barátságból szerelem vagy szerelmes idézet is. (Tudom, google a barátom, de eddig valahogyan nem talált meg a megfelelőt.) Ha valakinek saját idézete van, az még jobb. :D

2019. márc. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajátok: "Még nem szeretlek. Csak eltudnám viselni ha mellettem maradnál egész hátralévő életemben"

"Te egy olyan dolog vagy az életemben, amit nem tudok feldolgozni"

2019. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. márc. 15. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
"Kis tini vagyok, aki nem képes kimondani, hogy mit érez. Ezért nyálas idézettel akarom neked elmondani, hogy szerelmes vagyok beléd csak cseszel észrevenni. De úgyis csak a barátod maradok" ~ egy csaj akinek elege van abból, hogy senki nem meri megmondani, hogy mi van...
2019. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!