Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a haverom partijá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a haverom partiján láttam és véletlen túl nagy zsúfoltság volt aztán épp valamelyik héten megtaláltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődőtt még Januárban volt haverom szülinapi bulija. Azután láttam ezt a lányt. Azt hiszem össze is ütköztünk véletlen. Erre én mondtam elnézést. Rám mosolygott aztán mondta semmi probléma. Valamelyik nap meg megtaláltam instán csak úgy random kiadta. Rá írtam egy frappáns üzenettel. Erre ő válaszolt kicsit tudtunk csak beszélni ,mert azt írta van barátja. Amiket írt elég meglepődtem kedves volt és azt is mondta hogy hátha megint talán egy másik buliba összefutnánk véletlen. Meg normálisan kezelte. Aztán azóta nem írtam neki kb egy hete. Mit tegyek nem áll szándékomba tönkre tenni a kapcsolatát. Csupán szimpatikus. Szerintetek mit tegyek?
2019. márc. 18. 09:34
 1/1 spok ***** válasza:
67%
Szerintem semmit se tegyél. Kapcsolatban él és láthatóan az értésedre is adta, hogy nem szeretne egy szimpla kedves ismerősnél több lenni számodra. Azzal, hogy azt mondta, hátha összefuttok még a jövőben, szintén csak aranyos szándékozott lenni.
2019. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!