Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találköztam egy fiuval instagr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találköztam egy fiuval instagramon. Sokat beszélgettünk (hívásba is). "összejöttünk"De mivel nagy volt a távolság köztünk, így szakitottam vele. (többi lent) HELP?!

Figyelt kérdés
Írta,hogy őt egy ilyen szakítás nem vágja földhöz,talál mast.De ezt még megbánom hogy szakítottam vele.Letíltottam.Be jelolölt facebookon,onnan is tiltottam,és vissza mentem instára,hogy hagyjon békén,ne keressen,ugyanis nem vagyok rá ugymond "kíváncsi". Erre ő megint azt mondta,hogy neki semmi rosszindulata nincs.Mondtam neki,hogy oke,de mostantol ne keress,"ne irj,ne zaklass sehol"Erre a válasza az volt hogy "ok",erre megint tiltottam.Félek,hogy valami "rosszat" akar tenni,es nem fog beken hagyni.Szerintetek mi johet ki ebből?HELP
2019. jan. 8. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár napig zaklathat de mindenhonnan tiltsd le aztán elfelejted:)
2019. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a farkad akarja látni!
2019. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!