Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú, ti milyen helyzetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, ti milyen helyzetben, okokból kerültök egy lányt? Ha kerül engem a srác, az mit jelent, hogy utál vagy fél?

Figyelt kérdés

Akkor kerültök egy lányt,ha nem bírjátok,vagy ezzel jelzitek hogy nincs esély?Van olyan helyzet,hogy azért kerültök egy lányt,mert tetszik,de nem akarjátok hogy tetszen,így elkerülitek hátha ez segít?(ez nagyon érdekelne!)


Mert most úgy vettem észre,hogy az a fiú,akinek elvileg tetszem/tetszettem (onnan tudom hogy mondták) megpróbál elkerülni!Megkérdeztem még az előtt,mielőtt ezt a kerülést elkezdte,hogy utál,vagy haragszik e rám,és azt mondta hogy miért utálna? Ebből azt következtettem le,hogy nem utál(meg utána mondta is hogy nem haragszik,egyáltalán nem)

Tudom hogy megkéne h kérdezzem tőle hogy miért kerül,de hátha fiúk a ti tapasztalataitatakból letudom következtetni hogy miért csinálja!Ha lehet kérlek írjátok azt is hogy milyen helyzetben csinaljátok az elkerülést és milyen okból!Válaszaitokat nagyon köszönöm!



2019. márc. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiú akkor is elkerülhet egy lányt hogyha nem kíváncsi rá, illetve akkor is hogyha szerelmes belé, csak nem mer odamenni beszélni vele. Azt ajánlom beszélj a fiúval, és derítsd ki hogy ő melyiket érzi :)
2019. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Szóból ért a magyar ember!

Menj oda hozzá, mondd neki, hogy úgy veszed észre, hogy kerül Téged! Kérdezd meg, jól sejted-e. Ha igennel válaszol, kérdezz rá az okára. Ha nem-mel válaszol, akkor nincs min képzelődnöd. Bízzunk benne, hogy az igazat válaszolja. Hogyha nem, akkor nézd őt levegőnek, mert nem érdemes álnokkal szórakoznod.

F.

2019. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tök logikátlan nekem, hogy MIELŐTT elkezdte a kerülést, megkérdezted tőle, hogy haragszk-e rád, és hogy utál-e?


Ez egy borzaszó hülye kérdés, elrontottad vele az egészet, a fiú most nem tudja, hogy mit véljen felőled.


Hogyan kellett volna reagálni a srácnak szerinted erre a barom kérdésre hogy utálsz-e?


Azért kerül téged, mert még mindig tetszel neki, de mivel ilyen baromságokkal zaklattad, most nem tudja, hogy mit csináljon veled, hogyan közelítsen, így inkább kerül.


Ha még akarsz tőle valamit (pl esetleg tetszik neked), akkor szerintem menj oda hozzá, és mond meg, hogy nem így gondoltad a kérdést, mert nem gondoltad, hogy utál téged, és hogy te sem utálod őt egyáltalán, csak beszélgetni akartál vele.


Esetleg megemlítheted neki, (hogyha akarod) hogy ha akar, beszélgethettek esetleg kettesben valamikor.

Ha ezután nem hív randira, akkor kicsit hülye a srác vagy töketlen.

2019. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell megkérdezned!

Lehet, hogy utál, vagy csak nem akar látni.

2019. márc. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt te veszed észre. Mondjuk előtte a srác nagyon kereste a társaságod, de aztán mire rájött, hogy nem jön be neked, akkor utána simán kerülhet téged, nem fog keresni a társaságod...
2019. márc. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzelj el, nagyon bejön neked, és aztán megtudod, hogy nem jössz be neki, akkor is szeretnél látni vagy úgy viselkedni mint egy szerelmes?
2019. márc. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3# azért kérdeztem meg tőle hogy utál-e mert elrontottam valamit,ami neki fájt (ha érdekel leírom privátban) és utána mar nem köszönt,azaz nagyjából került,utana kérdeztem meg hogy utal-e vagy mi a baja,és akkor mondta hogy nem utál,de mostmeg kerül!Ha ez számít egy kicsit is,én mikor megkérdeztem tőle,hogy haragszik e vagy utál e,utana ráköszöntem a suliban,(persze ő is köszönt) és másnap ő tette ezt,csak halkan!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. márc. 27. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!