Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, erdeklem őt vagy szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

A sztori annyi hogy van egy srác, tavaly novemberben láttam először. Én már az elején kiszurtam a srácot, majd később egyedül maradtam az egyik ismerősömmel mellette álltam. A srác és az ismerősöm elkezdtek beszélgetni, ismerik egymást, én pedig kb 1 méterre álltam tőlük.

Pár nappal később a srác bejelolt Facebookon, nem tudom hogy talált meg, de én egyből vissza jelöltem.

Majd nem olyan rég volt egy buli ahol ő is ott volt. Észrevettük egymást, és hosszabb ideig szemeztunk is, néztük egymást, aztán eltűnt a tömegben. Én másnap a buli után bekovettem instagramon, vissza is követett. Ezután kb 10 perccel később felvett snapchaten, belajkolta az összes képemet instan és facen a profilkepemet. Elkezdtunk snapen képeket küldözgetni egymásnak és ennyi.


Mások szerint nem a semmiért cselekedett így, nekem viszont máson sem jár az agyam csak rajta, azon hogy tuti egyirányú az érzelem, nem kellenek neki.



2019. márc. 26. 19:59
 1/8 anonim válasza:
Pontosan
2019. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan mi? Xd
2019. márc. 26. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti,hogy akar!

Ez nem is kérdés!

Irt is már valamit?

Ha nem akkor türelmesen varjad 😊

2019. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem írt még, és szerintem ha eddig nem írt nem is fog.
2019. márc. 26. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem,miért lájkolta képeid...

Lehet valami miatt meghátrált,de biztos tetszel neki.

2019. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon izgi xd
2019. márc. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 14egylany88 válasza:
Írj rá te ha ő nem ír. Aztán kiderul mi lesz de szerintem bejossz neki
2019. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Képzeld el milyen epikus lenne, ha film készülne belőle.

A buliban a csaj és a srác szemeznek vagy 5 percig, majd a srác eltűnik. Ekkor a csaj telefonja jelzi, hogy fel akarja venni snapchaten és elkezdenek egymásnak képeket küldözgetni. Ezt a sztorit az unokáknak is érdemes lesz mesélni. "Egyesek szerint nem a semmiért cselekedett így"-meséli a nagymama-"Én viszont úgy gondoltam, hogy tuti nem kellenék neki. Egy ilyen mamlaszt? Ugyan, kérlek!"

Ekkor belép a nagypapa és átöleli hátulról az idős hölgyet és a fülébe suttogja;

"De vén lettél!"

2019. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!