Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van még velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még velem?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de nem értem.

Szinte minden nap van valami problémája velem, vagy a múltammal. Mindig felhozza hogy nekem volt előtte is barátom, és hogy miket csináltam vele.

Tudom, hogy fáj neki, megértem ha haragszik miatta, de már több mint egy éve együtt vagyunk és a mai napig feleleveníti hogy milyen rossz vagyok hogy előtte is volt valakim.


Azt mondja hogy szeret, de eztnehezen mutatja ki. Távkapcsolatban vagyunk... Nagyon buzalmatlan velem kapcsolatban.

Nem értem, hogy miért van velem ha folyton csak a rosszra gondol. Mindig a múltam, mindig a rossz a téma. Mindig hibáztat.

Nekem is rosszul esik hogy folyton előhozza a múltat és haragszik rám miatta.


De nem értem hogy miért éri meg neki, ha a rosszra fókuszál.


Mit tegyek hogy ne hozza fel a történteket?

Miért van még velem?



2019. ápr. 3. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Bizalmatlan*
2019. ápr. 3. 23:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt is volt egy-két ilyen srác, akinél alapelvárás volt, hogy a csajnak ne legyen előtte senkije. Sose értettem az ilyet...

Te mit vársz ettől a kapcsolattól hosszútávon?

2019. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te ezt a féltékeny embert akarod egy élten át hallgatni?

Távozz tőle.

F.

2019. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az emberek van, hogy az önbizalhiányukból fakadóan féltékenyek (tehát minél féltékenyebb valaki, annál nagyobb az önbizalomhiánya).

Ettől függetlenül még szerethet téged, viszont nem látja át reálisan a helyzetet.

A távkapcsolat is sokat ront a helyzeteden, mivel nem tudtok csak úgy leülni és megbeszélni a dolgokat, maximum írásban, az meg személytelen. Viszont fontos lenne megbeszélned vele valamilyen módon a problémátokat.

Egyátalán el tudod vele képzelni a jövődet? Vagy mikor fogtok közel lakni egymáshoz? Mert ez is egy fontos kérdés a távkapcsolatoknál.

Esetleg mondd meg neki, hogy képzelje magát a te helyzetedbe és akkor hogyan vélekedne erről. Bár amiket leírtál, azok alapján nem tűnik empatikusnak.

2019. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy miért van még veled?

Én visszakérdezek: Miért vagy még vele?

Különbekből épp 12 egy tucat.

F.

2019. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!