Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés
Félek hogy mit fognak mondani! Van ötlet?

2019. ápr. 6. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Valahogy mindenki elmondta már a szüleinek (ha tudnak róla). Állj eléjük és közöljed. Előtte megkérdezhetnéd apádat, hogyan közölte ő a szüleivel. Ha elmondta, mondjad azt, hogy most a te szavaidat mondta el, mert te is ebben a cipőben jársz. Ha attól tartasz, hogy túl gyereknek tartanak ehhez, akkor ne mondjad el sehogy.

F.

2019. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 voltam mikor az első barátom volt. Én csak anyukámnak mondtam el, akkor még taknyos voltam, nem tudtam hogy nincs mitől tartanom apukám részéről sem.

Anyukámnak is paráztam elmondani, így kieszeltem hogy megvárom amíg este lesz, és anya egyedül lesz a szobájukban. Bementem, hebegve-habogva közöltem hogy "anya, egyébként tudod, van az osztálytársam, Roli. Vele járok" aztán azonnal elmentem aludni :D

Persze a későbbi kapcsolatomnál már okosan csináltam. Leültem a szüleimmel az asztalhoz, és mondtam hogy megismertem xy-t, sokat beszélgettünk, és mindketten úgy éreztük itt az ideje, úgyhogy most együtt járunk".

Nem nagy ördöngősség, de ne aggódj, átérzem a problémád. Sok sikert 😊

2019. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a hármas írta: fokozatosan.

Előbb elmondhatod, hogy tetszik, sokat gondolsz rá, és hogy már beszélgettetek, és megfogtátok egymás kezét.

2019. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!