Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha valaki vallásos? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha valaki vallásos? 16L

Figyelt kérdés
Vallásos vagyok (katolikus). Nem vagyok az a válási fanatikus nem is szeretnék megtérítani senkit de fontos a vallás számomra és felvállalom (pl járok lelkigyakortra stb.). Sokan mondták hogy az én korosztályomban nem fogok ilyen srácot találni? Másképp néztekegy lányra ha vallásos?

2019. ápr. 9. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem gondolnam, ert sok tehertől megfosztod magad, amit egy magamfajtanak el kell viselnie, mert nem tudom feltolni egy felsőbb hatalomnak.


Örülj neki, maradj így!


A gyerek is boldog amig hisz a húsvéti nyusziban, stb....:)

2019. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem baj. Én járnék vallásos lánnyal.
2019. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem baj, de készülj fel, hogy rengetegen el fognak ez miatt utasítani. Sőt, sokan le is fognak nézni.


Sajnos ilyen világot élünk, mindig hangoztatjuk a szabadságot, egyenlőséget. De közben folyamatosan megvetjük és lenézzük egymást.

2019. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Számomra baj

Erősen ateista vagyok

17f

2019. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Én éppen egy ilyen lányt keresek, csak kicsit idősebb változatban... sajnos ahogy telnek az évek, egyre esélytelenebb ilyet találnom 23 évesen.


Ugyan nem vagyok katolikus, sem keresztény, de tulajdonképpen a világnézetem teljesen illik és igazodik a katolicizmushoz a konkrét (igazságokat közvetítő) történeteket leszámítva. Így tulajdonképpen az ideális társ számomra csak a nyitott, intelligens katolikusok vagy orthodox keresztények közül kerülhet ki.


Még 23 évesen sem találni olyan embert, aki az én/mi világnézetünkkel komolyan vehető. Ebben az időben már inkább a kiégés és a lelki torzulás jellemzi az embereket.

2019. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

De szépen le lettem pontozva mert ateista vagyok😂

4es vagyok

2019. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem igaz, hogy nem találsz ebben a korosztályban vallásos fiúkat!😀

Sokat ismerek, csak nyilván kevesebben vannak akik vallásosak a környezetedben és keresni kell. Én is így vagyok a lányokkal és én is katolikus vagyok. Szerintem ebben a világban sokat számít, ha valaki felvállalja a vallását. Ne érdekeljenek mások. Ha hiszel és szeretsz, akkor megvan a lényeg. Nem kell olyanokkal foglalkozni, akik letérítenének az utadról.

16F

2019. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha papíron vallásos az nem zavar, de ha vallja, vagy csak meglátok egy keresztet a házban már elég szépen esik le a személyről alkotott véleményem. Nem jön isten, hogy megoldjon helyetted dolgokat, akkor se ha beszélgetsz a plafonoddal...gyengeségre és arra utal, hogy nem tudod megoldani a saját problémáid. Van pár vallásos ismerősöm, sőt egy nagyon közeli barátom is vallásos, szóval nem ítélem el az ilyen embereket, csak személy szerint nem jönnék össze vallásossal. Most pedig jöhet a lepontozás meg le mertem írni a saját szubjektív véleményem a dologról.
2019. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez egyén függő. Engem speciel nem zavarna, de vannak, akik felesleges időpazarlásnak tartanák. Szerintem ettől csak még különlegesebb egy lány, hogy egy nagy múltú hagyományt, értékrendet képvisel.

Az megint más kérdés, hogy ki melyik valláshoz hogyan viszonyul. Mondhatják az iszlámról, hogy agresszív vallás, de a katolikus is az volt (keresztes háborúk).

De a többség nem istentagadó, csak nem érdekli a vallás. Semmi oka nem lenne az ilyen embernek hátrányosan megkülönböztetni a téged, vagy más vallás gyakorlót. Csak nem kell őket sehova se rángatni, mert akkor ellenszenves lesz nekik a dolog.

2019. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én vallásos fiú vagyok
2019. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!