Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény fiú + Gazdag lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény fiú + Gazdag lány?

Figyelt kérdés

Vagyok Én, egy szegény fiú, és van egy gazdag lány.

A lánynak az előző barátja sem volt szegény, viszont Én az vagyok, csak még nem tudja, de szerelmes belém, és Én is belé. És nem tehetek róla, hogy szegény vagyok, mivel 16 éves vagyok, és nem rendelkezek keresettel.

Ez tart vissza csak a kapcsolattól, fölösleges ezen aggódnom, vagy próbálkozzak másik lánynál (amihez nem lenne szívem)?


2019. ápr. 14. 20:54
 1/8 anonim válasza:
49%

Ez csak fordított esetben működik, barátom.

A szegényeket nem tartják vonzónak. Ez genetikailag beléjük van kódolva.

Reméljük a legjobbakat. Imátkozom érted :'D 22F

2019. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Ebben a korban nagyon tesznek a pénzre.. A gazdag lány is ugyan úgy becsapodik a tablettás boros tinik közé, mivel otthon nem foglalkoznak vele ,ahogyan a pénzesek többségével.
2019. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezen ne aggódj. A lényeg, hogy szeressétek egymást és törődjetek a másikkal. Legfeljebb nem kap minden héten csokrot, de hidd el, nem ezen fog múlni. ;)
2019. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Randizás, beszélgetés közben ecseteld neki az anyagi helyzetét a családodnak. Aztán ő dönt. A döntését vedd véglegesnek, aztán keress más lányt.

F.

2019. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
guba gubához, suba subához. jegyezd meg
2019. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a párom a “milliárdos negyedbe” (ennek ellenére nem mondanám gazdagnak, de magasan az átlag fölött van) lakik egy 2+1 szintes házban nagy telekkel, aminek a pince része nagyobb, mint az én egész lakásom... egy kis gettós panel...

Hálisten’ mikor összejöttünk, ezt még nem tudtam, hogy ő hogy él, különben biztos nem jövök vele össze. Neki amúgy nincs ezzel baja, nem kérek tőle sose semmit, nem a pénzère megyek. Igaz midnen alkalommal kicsit félek hozzájuk átmenni, mert hát na... olyan gáz vagyok vagy nem is tudom.

2019. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a mondatomat "Aztán ő dönt. A döntését vedd véglegesnek, aztán keress más lányt" úgy értettem (csak nem úgy írtam), hogy ha elutasító lenne a lány válasza, akkor nyugodj bele és keress másik lányt. Elnézést kérek!
2019. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kattogni rajta ha szeret elfogad
2019. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!