Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag sznob apa lányánál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag sznob apa lányánál mennyi esélye lehet egy szegény srácnak? Nincs pénz. Nem rólam van szó csak érdekel a téma.

Figyelt kérdés
Tehát ahol nagy különbségek vannak mindenben. ház, kocsi, fizetés..

2015. dec. 25. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok általában saját környezetükből választanak, és alapnak tűnik nekik, hogy valaki többet foglalkozik a külsejével az átlagosnál, mert nekik ez nem pénz kérdése.

Szóval igazából rajtad áll, hogy mennyire tudsz ebbe a kulturális közösségbe beállni. A gond ott lehet, hogy nem feltételen tudod finanszírozni magadnak ezt az életstílust.


Csak azért, mert ha olyan véleményed van (mint sokaknak, akik nem olyan jól keresnek), hogy miaf****nak iphone meg állandó bulizás mentalitással nem sok közös témátok lesz egy ilyesmi tipikus GTK-s lánnyal.

2015. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Halott ügy , egyrészt kellemetlen viták sülnek ki belőle . Esetleg ha szociálisan fejlett a csaj a fickó simán visszaélhet ezzel .
2015. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a gazdag sznob apának a lánya netán nem sznob, akkor a pénz nem imponál neki, mert megvan mindene, ami kell :) Na jó, mindene mégsem, mert ha szingli, akkor nincsen párja, de valószínűleg ő is a boldogságot keresheti, amit nem feltétlen egy pénzes srác mellett fog megtalálni, de ha még össze is jönne kettő ennyire eltérő anyagi hátterű ember, attól még eléggé nagy (lehet) a nézeteltérés köztük, meg éppen ez az eltérés adná az alapját rengeteg konfliktusnak, hogyha nem tudják elfogadni ezt :) Nem tudom, hogy mennyire ment át, amire gondoltam, remélem értitek és nem írtam nagy baromságot :D
2015. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
(Ezt nem kérkedésnek) Mi is elég jól élünk, a legjobb haverom elég szegény. De ez engem nem érdekel. Nem minden lánynak változik meg a gondolkodása attól hogy a szülei pénzelik. Engem az sem érdekelne ha a barátom (pasim) szegény lenne, mert én szeretetből vagyok együtt a fiúkkal, ne azért mert nekem is neki is jól kereső szülei vannak.
2015. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Itt nem csak az a kérdés hogy a lány hogy állna hozzád hanem inkább az APJA a nagyobb konfliktus :/

Biztosan valami pénzest akar a lányának például egy szakács helyett nyilván egy orvost támogat.

2016. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orvos mint pénzes? melyik országban?
2016. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az orvosok keresete (jo tanulok) mindrn orszagban magasabb az atlagnal ha jol vegzi a munkajat
2016. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!