Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért ír rám ha utána alig ír?

Van egy srac akivel randizgattunk.

De aztán abba maradt, miatta.

O tudja, hogy oda vagyok érte.

Mar régen találkoztunk.

De hetente 2x kb ram irt, hogy mizu.

Valaszolok ra, o is hogy vele mi van.

Aztan vége kb. En szoktam próbálkozni beszélgetni, de nem nagyon érdekli.

Akkor minek ír rám?

ápr. 15. 15:57  Privát üzenet  

A válaszok
Személyesen is ez megy? Mert akkor az baj... Nem neten kell élni, az semmi. De ha egymással szemben se megy a beszélgetés, nem lesz túl hosszú a kapcsolat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 15. 16:22 Privát üzenet
Közben ir massal is es rolad megfeledkezik

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 15. 16:53 Privát üzenet
Kevés az infó a pontos válaszhoz. De! Általában akkor csinál ilyet az ember, amikor a másik fél hiányzik neki, érez iránta valamit. Persze most jönne a kérdés, hogy nem az lenne a logikus, hogy akkor fenn tartaná a beszélgetést?! De bizony. Viszont van, hogy szimplán nem tudsz mit írni, nem mered és nem is tudod kifejezni magad. Késztetést érzel, hogy értelme nincs, de ráírj, hogy a másik legalább addig gondoljon rád. Ölelnéd, csókolnád, de inkább csendben szenvedsz tovább.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont tegnapelőtt 11:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez szép es jó lenne, de o tudja hogy en oda vagyok érte.

Vagyis szerintem tudja.

# 4/5Időpont tegnapelőtt 13:35 Privát üzenet

Tehát te sem tudod, hogy tudja-e.

Egyébként te ismered, de ha te sem tudod, hogy miért ír rád, akkor szerinted mi honnan tudjuk? Tippelni lehet, persze. De csak ő tudja a miértjét. Legközelebb kérdezd meg tőle, ha annyira érdekel és probléma megoldva.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnapelőtt 15:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek hogy kérjek fel egy lányt táncolni? És ha eljön velem utána alakulhat máshogy is?
Ha eddig jót beszélgettünk és utána már alig reagál, aztán pedig már csak olvassa az üzeneteket, azt mire véljem?
Miért van az hogy a barátnőm egyszer akarja és máskor azt írja hogy még nem akarja? Nem értem miért van ez. Amúgy még szüsz. De mind azt hajtogatja hogy neki még várni kell utána...
Ha tetszik nektek valaki akkor, ha megköszöntök neki valamit köszi-t vagy köszönöm-öt mondtok? Illetve mondjátok utána a nevét is pl: Köszönöm xy vagy csak simán megköszönitek?
Szerintetek mit jelent ha egy férfivel jól elbeszélgettek, majd nem látod két hétig, s mikor meglát köszön és fel le húzkodja a szemöldökét utána?
Két lány egyszerre bekövetett instán és lájkolták a képemet utána rá egy percre bejelölt mind a kettő facebookon! Ez már ijesztően véletlen! Esetleg bejövök valamelyiknek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!