Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám ha utána alig ír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám ha utána alig ír?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel randizgattunk.

De aztán abba maradt, miatta.

O tudja, hogy oda vagyok érte.

Mar régen találkoztunk.

De hetente 2x kb ram irt, hogy mizu.

Valaszolok ra, o is hogy vele mi van.

Aztan vége kb. En szoktam próbálkozni beszélgetni, de nem nagyon érdekli.

Akkor minek ír rám?


2019. ápr. 15. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen is ez megy? Mert akkor az baj... Nem neten kell élni, az semmi. De ha egymással szemben se megy a beszélgetés, nem lesz túl hosszú a kapcsolat.
2019. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Közben ir massal is es rolad megfeledkezik
2019. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés az infó a pontos válaszhoz. De! Általában akkor csinál ilyet az ember, amikor a másik fél hiányzik neki, érez iránta valamit. Persze most jönne a kérdés, hogy nem az lenne a logikus, hogy akkor fenn tartaná a beszélgetést?! De bizony. Viszont van, hogy szimplán nem tudsz mit írni, nem mered és nem is tudod kifejezni magad. Késztetést érzel, hogy értelme nincs, de ráírj, hogy a másik legalább addig gondoljon rád. Ölelnéd, csókolnád, de inkább csendben szenvedsz tovább.
2019. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez szép es jó lenne, de o tudja hogy en oda vagyok érte.

Vagyis szerintem tudja.

2019. ápr. 16. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát te sem tudod, hogy tudja-e.

Egyébként te ismered, de ha te sem tudod, hogy miért ír rád, akkor szerinted mi honnan tudjuk? Tippelni lehet, persze. De csak ő tudja a miértjét. Legközelebb kérdezd meg tőle, ha annyira érdekel és probléma megoldva.

2019. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!