Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Felejtsem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el, vagy ne hagyjam?

Figyelt kérdés
Jó rég kezdődött a történet, amikor még ötödikesek voltunk ő elkezdett velem kedves lenni meg ilyenek én meg akkor bele is szerettem. Kis naiv voltam, és nem tudtam nem elmondani neki, de visszautasított. Azóta nem tetszett meg senki de tavaj elég jóba lettem a sráccal és mondanom sem kell hogy teljesen belezúgtam. Elég jónak tűnt minden mer kedves volt folyton bókolt meg öleléssel köszöntünk de aztán nem lett semmi volt egy jó pár hónap szünet a beszelgetésbe és utólag megtudtam hogy egy másik lánnyal járt(egyik barátnőm). Aztán nyáron megint nagyon jóba voltunk voltunk egy közös táborba, ahol egy teljes estét végigbeszélgettünk, egymás derekát átkarolva. Azt hittem, hogy lehet, hogy mégis van esélyem,de most az utóbbi két hónapban egyre több lánynál próbálkozik. Először egyik legjobb barátnőmet akarta elhivni egy csocsó meccs fogadásbol randira, de ő rögtön visszautasította. Most pedig egy másik lánnyal próbálkozik, akivel szintén jóvá vagyok és tök jól ismerem és tudom, hogy neki is tetszik a srác. Szóval van egy olyan érzésem, mint ha egy ilyen "vésztartalék" lennék neki. Szerintetek hagyjam vagy ne? És mit tegyek?

2019. jan. 1. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2019. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele... ha majd keres akkor fontos vagy számára👯‍♀️
2019. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!