Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen az ideális lány külsőleg?

Figyelt kérdés
Szem,haj,kg,cm stb.
2019. ápr. 23. 09:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Lehetőleg vékony, akár sovány is. Hosszú haj.
2019. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nálam kimondott paraméterek nincsenek, régen voltak, de rájöttem minden szép tud lenni egy adott összeállítással.


Ha nagyon kéne mégis mondani valamit:

Nálam nagyon bejön a világoskék haj, nem tudom miért. Az is tetszik, ha a lány pici. Mell, fenék ha túl nagy az már sok nekem. Kis/átlagos nálam a bejövos. Szemszín tökmindegy, tetszett már meg nekem barna, kék, vagy éppen zöld szemü lány is. Súly? Hát.. Ne legyen egy fogpiszkáló, de ha lehet sok feleslseg se legyen rajta.

2019. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%

Legyen nagyon magas (175+), mivel én is az vagyok (190)

Hosszú, szőke haj, nem túl nagy mellek. Lehetőleg szőrös kar :)

Bár ezeket mind felülmúlja, hogy legyen humora és értse a vicceimet.


18/F

2019. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Kicsi off: ilyen kérdések alatt mi alapján értékelitek a válaszokat? A kérdező a mi véleményünkre volt kíváncsi, ha nektek nem jön be az amit a másik leírt akkor azt lepontozzátok? Csak kíváncsi vagyok, mert ahány ember annyi vélemény.
2019. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Külsőre ami fontos:nálam alacsonyabb(190cm vagyok,szóval megoldható),de alapvetően szeretem a magas lányokat.Nekem az arcnál fontosabb az alkat,megmondom őszintén,nem rajongok a kövér csajokért.Az alkat amit preferálok az az egészséges határain belül mozgó,se nem anorexiás,se nem nagyon elhízott,kus plussz persze elfér,de ne legyenek már vastagabb végtagjai mint nekem.Hajszín szemszín elvárás nincs,annyi hogyha festett ne legyen se extrém se hidrogén szőke...Viszont a hosszú hajat jobban szeretem mint a rövidet. 19/f
2019. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Kék szem, hosszú szőke haj, 150cm, 45kg *.*
2019. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

Hozzám illő. :)

Az az magas, 172-185cm, vékony (45-65kg), barna hajú, a szem szín nem lényeges. Aki magára ismert dobhatna egy privátot. :D

2019. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos a külső. Ahogy egy kolléga már írta, nem szólítjuk meg azt, aki külsőre nem nyert meg.

Viszont nekem az arc ami nagyon sokat számít. Alkatilag maximum fél fejjel legyen magasabb nálam és ehhez mérten legyen normális testtömege. Hajszín majdnem mindegy, csak ne fesse. A szemszín mérvadó nálam.

2019. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit teltebb, rövid hajú, szőkés barna,baba arcú.
2019. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
36%
Hosszú derékig érő szőkésbarna haj, nagyjából 167-180 cm magas , kék szem, lapos, vagy átlagos testalkat , b-s vagy c-s mell, formásan kicsit nagy fenék , “kifejezetten szép arc”! Nekem is dobhatna valaki egy privátot :D. Bár igazából ez amit leírtam csak a 10/10-es ideál volt. Tőlem lehet akár a haja picivel rövidebb is , vagy az arcnak sem kel a legjobbnak lenni, elég ha szép és nekem tetszik közepes módon, meg magasságra is lehet akár még 160 cm is. Persze restalkatilag ne legyen fogpiszkáló se, és max 1 kg felesleg legyen rajta! Igazából nekem jobban számít az , hogy kedves legyen , kicsit okos legyen, illetve a kifinomúlt humora. Mint , hogy kűlsőre 10/10 legyen elég a 10/8-as kűlső is XD.
2019. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!