Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha most szakított?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha most szakított?

Figyelt kérdés
Azzal a lánnyal akit nagyon szeretek összejöttünk, ám most jelentette be hogy szakítsunk mert neki ez nem megy... vissza lehet valahogyan szereznem vagy ennek vége van?

2019. ápr. 27. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdemes ilyen csajokkal foglalkozni.
2019. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem..
2019. ápr. 27. 11:50
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor se éri meg. Nehéz,de inkább örülj,hogy nem bolondított tovább. Ismerkedj más lányokkal.
2019. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy én nem tudom elképzelni magam más lánnyal csak vele, és ez már azelőtt volt mielőtt összejöttünk.... ez normális?
2019. ápr. 27. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elképzelned, majd jön. Exemmel 2 évig voltunk együtt mennyi hülyeséget csináltam én "érte" szakítás után. Magamból csináltam bohócot jópárszor. Nagyon nem éri meg én is éreztem ezt a "nem kell más csak ő" érzést de ez elmúlik könnyen. Főleg ha jön más, aztán annak és vége megint jön más. Felesleges ezt túldramatizálni, főleg egy ilyen csaj nem érdemli meg.
2019. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret, nem boldog veled és ha a fejedet a falba vered, sem fogja magát meggondolni. Fiatal vagy, később nevetni fogsz ezen, hogy mekkora ügyet csináltál belőle.
2019. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az a helyzet hogy ő nem ilyen, ismerem, teljesen máshogy viselkedett mikor szakított velem
2019. ápr. 27. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Idén tél végén kavart velem egy lány, elméletbe össze is jöttünk, majd jött az a szöveg, hogy még nincs től az exén blabla, szomorú kedv, önmegalázás majd pár nappal később szépen ki volt szívva a nyaka. Miről beszélünk? Mai csajokban megbízni nem pár hét/hónap alapján lehet hanem évek kellenek hozzá.
2019. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy a legjobb barátommal csalt meg😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬
2019. ápr. 29. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy éretlennek érzi magát az elköteleződésre, egy párkapcsolatra
2019. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!