Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy idősebb fiú irogat nekem?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy sráccal kb 2 éve,de utána semmi nem volt.4 évvel idősebb nálam.Ez elég nagy korkülönbség most még szerintem,mivel mindketten fiatalok vagyunk.En amúgy semmit nem akarnék tőle,de ma újra írt.

Szerintetek ez mit jelent?

Miért jutottam eszébe,miért szeretne vajon beszélni?


Kérlek kimeljenek a beteg állatok akik csak annyit tudnak írni,hogy "biztos csak AZT akarja"

Meg "biztos nem vesz komolyan csak arra kellesz neki"


Egyébként viszonylag sokat beszéltem vele régen és nem tűnik olyannak egyáltalán.Sot..

Erettebbnek is vallja magát,és nem úgy ír mint egy mai olyan fiú...


Nem értem ezt az egészet.

Sosem találkoztam vele és nem hiszem hogy valaha is flortolve írt nekem.

Szerintetek ez mi?



2019. ápr. 3. 20:48
 1/5 anonim válasza:
74%

Biztosan belédszeretett, tudod

"A szerelemben nem számít a kor"...Velem is előfordult, hogy egy kis fellángolást éreztem, egy tőlem 5 évvel idősebb leányzónál, de akár még bele is szerethettem volna, szóval szerintem nálatok ez az utóbbi a helyzet. Szerintem nem gáz az, ha idősebb eg, kicsit a lány avagy a fiú, de ne 10-15 év legyen. Remélem segítettem.

2019. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Najó, de hogy szeretett belé, ha sosem találkoztak?🤔
2019. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Előfordulhat az ilyen szerintem
2019. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kanos
2019. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Beleszeretni valakibe csak élőben lehet! Tehát a kérdező írási stílusa, netes személyisége ugyan vonzó lehet a pasi számára, de ez nem szerelem, mert nem ismerik egymást. Ez csak virtuális kapcsolat.

Csak ő tudhatja, hogy miért írt rád, találgatni nincs értelme. Kérdezd meg tőle.

2019. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!