Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként tetszenek az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként tetszenek az idősebb fiúk. Fiúk, nektek melyik korosztály tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
A ti korotokat is írjátok oda légyszíves

2019. máj. 12. 18:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
85%
Najo, azért az sem normális, ha egy majdnem 40 éves férfinak a még szinte serdülőkor küszöbén álló lányok jönnek be :D
2019. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Riki miller ***** válasza:
Nekem nem volt anyukám, valószínűleg azért szeretem a milfeket , de szeretem ha fiatalabbakat is
2019. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
82%

Nekem a 16-26 évesek.


29F vagyok.

2019. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: egy fontos támpont azért, ha tisztázod, hogy komoly kapcsolatot tudnál elképzelni velük vagy nem. :) Mert a válaszok eléggé azt tükrözik szerintem, hogy a srácok nem épp komoly barátnőjelöltként tekintenek a fiatalabb lányokra. :D
2019. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
88%

#13-as vagyok.


A többiek nevében sajnos nem tudok beszélni de én abszolút komoly kapcsolatra gondoltam.


Én pl azért örülnék annak ha fiatalabb barátnőm lenne mert még akkor talán nincs érzelmileg kiégve a pasik meg amúgy is később kezdenek kb mindent (családalapítás/házasság). Meg mellette jobban férfi tudnék lenni jobban tudnám mire van szüksége. Nekem pl nagyon későn lett csak barátnőm így a tapasztalok is csak később jöttek most meg már jobban tudom mi kell egy normális párkapcsolathoz. Vagyis én így gondolom.

2019. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

14-ea vagyok.


Kedves 13-as, azért ezt jó olvasni :D csak sajnos valahogy ritkának találom az ilyet. Sok esetben az érett férfiak kislányként tekintenek mondjuk a 18-20 évesekre.

2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Csipke Józsika válasza:
44%
Nekem a babushka-k jönnek be. Szeretem mikor az érdes, dolgos kezükkel hámozzák virslimet.
2020. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!