Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális hogy más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy más fiúkkal is írogatok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudják hogy van barátom mert mondtam nekik mikor először el akartak hívni ettől függetlenül beszélek velük. Sorozatokról, munkáról, ilyesmiről, szóval nem kell semmi rosszra gondolni, a barátomnak is meg merném mutatni ha kérné. Exemmel is beszélgetek néha fel is hívjuk egymást és ott vagyok ha a barátnőjével szarul vannak és tanácsra van szüksége valakitől. Ő is sokszor magyarázta el a dolgokat pasi szemszögből ha a páromra valamiért megharagudtam és jobban àt tudtam látni a dolgokat.

Szóval ez így tényleg gáz, vagy nem probléma?

17/l



2017. okt. 22. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem gáz, ez kellene hogy legyen a normális, emberek vagyunk, nem rabok. :)
2017. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ez lenne a normális mindenhol. Viszont remélem akkor te se tiltod meg a barátodnak hogy más lányokkal is beszélgessen.
2017. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, ennek kéne a normálisnak lennie. Attól hogy van valakid, még beszélgethetsz mással :D
2017. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!