Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek? Tobbii a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Tobbii a leirasban

Figyelt kérdés
van két legjobb baratom akik sok ideig egyutt voltak es az utobbi idoben szetmentek... a fiu mondta hogy igazabol azert is hagyta ott a lanyt mert szeretne ismerkedni masokkal.Errol a lany nem tud... Viszont a fiu remenyt keltett a lanyban hogy ujra ossze fognak jonni meg ilyenek es maar mondogatja a lanynak hogy babam meg szerelmem es stb.Kozben a fiu mar kavar mas lanyokkal is.A baratnom aki ugye az exe a fiunak nagyon boldog hogy minden rendbe johet de sajnos tenyleg nem tud semmit arrol hogy megy a kavaras es a kepkuldozgetes... en mar mielott ezeket tudtam mondtam a lanynak hogy szerintem jobb lenne ha mar most elkezdene elfeljteni a fiut...csak uugye a remenykeltes egy eleg nagy dolog... na most en mar mondtam a fiunak aki szinten a legjobb baratom hogy nagyon nem jo amit csinal de mondta hogy megoldja... en ugy gondolom hogy ennel tobbet nem szolnek vagy avatkoznek kozbe mivel megis csak az o dolga,dolguk.Az itt a kerdesem hogy szerintetek elmondjam a legjobb baratnomnek mind azt amit tudaok vagy inkabb ne? mar elmondatm volna neki de a fiu is fontos nekem mert mar szinte a batyam de abban a rossz helyzetben vagyok hogy a lany is olyan minthaa mar a hugom lenne es nagyon nem tudom mi lenne a helyes lepes vagy hogy egyaltalan lepjek e valamit vagy ne. Elobb utobb szerintem ugyis kiderul az igazsag mert altalaban minden titok kiderulde en most akkor is ugy erzem hogy el kell mondanom a legjobb baratnomnek mert csak megjibban ossze fog torni...DE sajnos azt is erzem hogy nagyon nem kene elmondjam mert akkor a masik legjobb baratomat elvesztem es biztos ot is elegge rosszul erintene... szoval igazabol tippeket varnek hogy mit kene tennem vagy eppen nem tennem.(bocsanat ha nagyon ossze-vissza van es akadnak benne helyyesirasi hibak csak nagyon siettem)

2019. máj. 15. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne mondj, tegyél. Ez a legjobb amit tehetsz
2019. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz, lehetetlen megmondani mi a jó cselekvés.

Ha elmondod te leszel a kavaró gép a srácnál. Aki mellesleg játszik a lannyal,több vasat tart a tűzben.

Általában tényleg kitudodnak a dolgok.

Ha a barátnőd rájön, hogy te tudtad ezt még sem szóltál.

Ő fog megharagudni rád.

2019. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haat igen pontosan ez a bajom:( dee tudom hogy kepcserek vannak meg ilyesmik es kozbe a baratnomnek irja hogy szereti meg szombaton beszelni akarnak es valoszinuleg kibekulnek de akkor gondolom nem mondja meg a lanynak akivel kavar hogy viszlat...
2019. máj. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!