Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fájdalmas lesz? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájdalmas lesz? Hogy lehetne orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy tegnap volt életem első pattingja és nagyon élveztem. Szeretkezni is szerettünk volna a párommal (minkettőnknek első lett volna) de sajnos rá kellet jönni hogy ő elég nagy mérettel van megáldva hozzám képest :D

A gond ott lenne hogy már 2 ujja is alig fért belém...

Mit lehetne csinálni hogy ne fájjon majd annyira az első??



2019. máj. 23. 04:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne szégyelljetek síkosítót használni, nekem nagyon sokat segített!
2019. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megtörtént már?

Ha igen, akkor tárgytalan, de egyébként, nem szabad fájnia az elsőnek sem. Kellemetlen az lehet, de ha fáj, akkor nem állsz rá készen. Ha félsz, nem tudsz ellazulni. Ezzel nincs semmi baj, idővel elmúlik, ha már teljes biztonságban érzed magad és biztos vagy benne, hogy akarod. Ha fáj, hagyjátok abba. Egy rossz élmény sokkal rosszabb, mint ha vártok még. Tapasztalat :( 19/L

2019. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már teljesen felesleges a kérdés,kidobott,s nem még nem volt.
2019. jún. 12. 08:30
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért legközelebb is hasonló lesz.

Biztos forrásból tudom, hogy az új fiúdnak is hasonló szerszáma lesz, és ő is szeretné majd használni.

2019. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!