Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi volt életetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt életetek legkevésbé fájdalmas illetve a legfájdalmasabb szakításotok amit megéltetek?

Figyelt kérdés

Csakis olyanokra vagyok kíváncsi ahol titeket dobtak ki.

Meg meséljétek hogy milyen volt az utána lévő gyász!



2018. júl. 27. 08:12
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19
2018. júl. 27. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Legkevésbé fájdalmas: az első. Egyszerűen eluntuk már az agyunkat egymás mellett, és szétmentünk, semmi dráma.

Legfájdalmasabb: a harmadik (és eddig utolsó kapcsolatom). Ő volt az a bizonyos első nagy szerelem nekem aki mindenki életében eljön. És napokig haldokoltam miután szakított velem, és úgy megbántott hogy néha még most is eszembe jut, hogy tuti csak haragból írta amit írt... Nagyon fájt, 3 napig megállás nélkül sírtam, aztán hetekig sehogy nem lehetett felvidítani, de lassan elengedtem és mostmár teljesen jól vagyok, és élvezem hogy magamra koncentrálok, fejlesztem magam, igyekszem tartani magam ahhoz hogy nem kell párkapcsolat a boldogsághoz, csak ha már egyedül is teljes vagyok. :)

2018. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!