Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg sok lánynak bejövök kűlsőleg?

Figyelt kérdés
Azt mondják rám sokan , hogy én jóképű vagyok és , hogy miért nem szedek már fel valami jó csajt?! Meg , hogy jó az alakom is. 174 cm magas vagyok 65,5 kg , izmos 12,3 % tzs-vel, 3 év edzés múltal amit most is üznék. De nyári meló miatt nem nagyon lessz arra időm! Kűlsőleg meg igazándiból az elegendő nekem ha a csaj 10/ 8.0.46.376 😂!És ha lehet legyen nálam fiatalabb 14-15 éves , vagy korombéli is jó lehet! Ha nem változott meg abba a negatív amibe elvileg a csajok 16-18 közötti korosztálynál lépnek. Viszont a humorom is jó. De ha lehet nem olyan csajt szeretnéj aki olyanokkal jön , hogy ő csak olyan fiúval áll össze akinek Audi S6 vagy bmw pl M7-se van meg stb! Mert nekem is lesz jővőre egy bmw M4-em ! Ha leteszem a jogsit. De elvileg sok csaj bukik az arogáns,bunkóbb fiúkra! Tehát lehet nekem is ilyenek kéne lennem... ?! Magasságra nekem a 171-172 cm-es csajok jönnek be a legjobban. De 160-nál ne legyen alacsonyabb :D! És közel lakok Szekszárd-hoz. Bár nem nem annyira sűrűn járok oda. Viszont Mosonmagyaróvárra is néha elnézek haverok miatt mert, ahoz is elég közel laktam! Ja és így mellékesen régen fociztam. Most meg 4 éve taekwondo-zok heti 1x,2x ahogy ki jön. Szóval én meg birok simán védeni egy lányt bárkitől!

2019. máj. 26. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És ha beis jössz sok lánynak külsőleg az számít? Belül fogd meg..
2019. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18as ffmi-vel nem vagy te izmos, ki kell, hogy ábrándítsalak...
2019. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
180 centis 80 -90 kilós palik be zabálnak téged regelire , te réti nigro !
2019. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló!

Nagyon osztom a véleményed.(még mindig sírva röhögök a megfogalmazáson (is))

2019. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Túl sok a felkiáltójel. Túl sok a felkiáltójel. A rendszer meghibásodott. 😂
2019. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!