Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

Becézgetnek hogy cicám, kicsim, szerelmem és hasonlók, ha pedig a barátaik közt vannak, akkor azt mondja nekik hogy én együtt vagyok vele, meg hogy én a csaja vagyok stb.. de ha ketten vagyunk is mondogat hasonlokat. Azok a fiúk akikkel joba vagyok azoknak 80%a ezt csinálja. Ennek mi az oka? Miért csinaljak?

17/L


2019. jún. 5. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű; Ha veled van kettesben, akkor kifejezetten neked célozza ezeket. Baráti társaságban lehet kínos egy ilyen becézgetős dolog, legalábbis nekem van tapasztalatom azzal kapcsolatban, hogy kínosn érezzem magam, mikor egy pár mellettem neki állt andalogni.

Másik magyarázat, hogy megpróbálnak minél nagyobb alfahímnek látszani.

2019. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, furán hallatszódna haverom szájából, ha így utalna a csajára. De ha csak veled van, akkor kedvességből becézget. És: elsőnek üzenem, hogy amire te gondolsz, az az enyelgés. Az andalgás azt jelenti mikor valaki lassan megy.
2019. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lol, kajak :'D

Bocs, ma voltam emelt magyaron, kissé leamortizált.

2019. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az szép, remélem emelt magyaron nem követtél el ilyen hibát. xd
2019. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is nagyon remélem :'D
2019. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon ki rívóan öltözködsz,tudod egy cica nadrág is annak számít, vagy olyan idomaid vannak amiket nehéz nem észre venni, gondolom kis nyomi páwa fiúk az osztály társaid akikben 50 kiló van vasággyal együtt. Ne égesd magad ilyenek között.
2019. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!