Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom nem ír mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem ír mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete nem ír és nem is válaszol a fiúm. Először azt hittem csak elfoglalt vagy játszik (gamer xd) de mostmár végképp nem tudom mi van. Szerintetek ráirjak/ráirhatok a a báttyára hogy mi van az öccsével? (Még nem találkoztam vele,mm a báttyával.)

Vagy várjak még?


Nagyon rossz egyszerre aggódok amiatt hogy valami történt vele meg amiatt is hogy csak szimplán már nem érdeklem. 😕😢



2019. jún. 8. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hete rohadtul nem érdekled.
2019. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

És ha baleset érte , kórházba került?

Téged se nagyon érdekel.

2019. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2 hét után mire várnál még? A hónapfordulóra?

Írj valakinek és kérdezd meg, mi van. Így kiderül az is, hogy érdemes lenne-e szakítani.

2019. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na most irtam a báttyának,meglátjuk mi lesz.

Remélem mindem oké vele

2019. jún. 8. 08:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát veled már szakítottak :DDDD neked nincs barátod. Csak nem volt mersze megmondani. Lépj tobább, gondolom ezt a pár hetes “kapcsolatot” a “(gamer xd)” “barátoddal” hamar meggyászolod.
2019. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hete??? Biztos, hogy ő is tudja, hogy a barátod?
2019. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 nem bunkózni kell :D

Amugy meg már vagy fél éve elkezdtünk beszélgetni fbon,de csak május 2.án sikerült össze hozni a talit szóval onnantól hivatalos a kapcsolatunk.



#6 igen tudja (gondolom xd) még egy szivecskés nyakláncot is kaptam tőle multkor. De ha esetleg tényleg az lenne helyzet amit a #5 irt..hát az eléggé fájna.

2019. jún. 8. 09:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Valamit megtudtál róla?
2019. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem. Vagyis annyit h nincs baja. Báttya megkérdezte tőle miért nem válaszol nekem és csak annyit mondott hogy nem akar ugyhogy ez igy ...hát elég szar.


Valami baja van báttya szerint hisztizik de nemtudjuk mi. Velem nem veszett össze vele se aztán ja.


De persze simán lehet hogy csak leszar mert dobni akar amit megértek mert nem vagyok egy főnyeremény...

2019. jún. 8. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ez pech.

Szerintem írd meg neki, hogy ha nem kellesz, akkor búcsúzzatok el.

Legyél te határozott, ha neki nem megy.

2019. jún. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!