Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratom folyamatosan szidja a kulsom?

Figyelt kérdés
pár hónapja kezdődött el és valamikor meg se említi és minden olyan tökéletes...az utóbbi napokban újra elezdte szidni a fenekemet és a melleimet... más lányokról küld képeket(instagramos hp lányok)és mondogatja hogy miért nem nézek ki én is így... az karcsú,vékony alkatom van,a fenekem nem a leghatalmasabb,de nem mondanam formatlannak és hogy egyáltalan nincsen... a melleim átlagos méretűek.. jaa és már azt is szokta mondani h az arcom is csunya szóval magyarul én vagyok maga a csúnya... a kapcsolatunk elején folyt a nyála utánam...néha már úgy érzem teljesen a földbe döngöl... előre is köszönöm a válaszaitokat!

#párkapcsolat #testi szidás
2019. máj. 14. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A kis válogatós... Szerintem hagyd ott, mert nem szeret. Ha szeretne úgy szeretne amilyen vagy.
2019. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, gyorsan küldd el a francba, mielőtt végképp összetöri az önbizalmadat.
2019. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt... már sokszor mondtam neki hogy ez így nem jó és már teljesen nincs önbcsülésem miatta leszarja annyit mondd hogy megin miért kell hisztiznem... de igazából fura lenne így a semmből ott hagynom főleg hogy már egyszer szakítottunk de az is csak pár napig tartott mert rettenesen naiv vagyok es elhittem neki hogy tenyleg fontos vagyok neki... nagyon sokszor elmondja hogy szeret de mar parszor mikor en mondom neki csak annyit mond ra hogy okes.. es en nagyon szeretem ot nem vagyok kepes elenedni es elviselni hogy egyik pillanatban meg mellettem volt aztan mar nem.. csak mar tenyleg fogalmam sincsen hogy mennyit er neki ez a kapcsolat mar probaltam vele beszelni szemelyesenn de nem vesz komolyan es csak nevet meg tereli a temat es mondogatja hogy hat nem gondolta komolyan... tehetetlen vagyok mar teljesen.. nem birom elengedni
2019. máj. 14. 14:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hisztizel? Na nevettessen már! Amit ő csinál az még rosszabb, hogy az istenbe tudja olyas valakinek a külsejét szidni, akit elvileg szeret? Tudom, hogy együtt vagytok, de egy kicsit álljál már a sarkadra, állj ki magadért. Ha ő neki az instagrammos modellek tetszenek, akkor miért nem keres egyet magának? Egyáltalán nem értékel téged és a kapcsolatotokat, elküldhetnéd délebbre egy kicsit, mert szánalmas amit csinál, annyit pedig nem ér, hogy elveszítsd az önbecsülésed, önbizalmad miatta.
2019. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ha én valakit szeretek, akkor nem érdekel hogy néz ki, úgy tökéletes, ahogy van. A normális fiúknak meg nem jut lány, mert ilyenekkel vannak... Ha lány lennék, az első ilyennél kidobnám, ha látnám rajt, hogy komolyan gondolja, amit mond.
2019. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg kisebbségi komplexusa van. Le akarja rombolni az önbizalmadat. Erre azért van szüksége, hogy kisajátíthasson és ne hagyd el. Mert ha sikeresen elhiteti veled, hogy csúnya vagy akkor nem marad majd elhagyni, mert félni fogsz, hogy úgyse fogsz találni mást másrészt pedig már-már "megtisztelve" fogod érezni magad amiért csúnya létedre veled van. Illetve minél kevesebbet gondolsz magadról ő annál jobban érezheti magát melletted, számra ez nyújt biztonságot. El akarja érni, hogy egy kis önbizalomhiányos félénk kislány legyél aki nem mer kiállni magáért és akivel azt csinálhat amit akar. Egy igazi manipulatív pszichopata személyisége fedezhető fel benne. Menekülj.. Addig is javaslom hogy te is küldözgess pasikról képeket neki és mondd meg neki hogy neked is ilyen kockás hasad kéne hogy legyen;)
2019. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!


Te meg küldözgess neki fotókat a neked tetsző pasikról és mondogasd, hogy hát úgy döntöttél, hogy te sem adod már alább, szóval keressen magának valaki mást és dobd ki mihamarabb!


Nem is értem, hogy hogy lehet ennyi mazochista lány, aki szereti szenvedtetni magát, ahelyett, hogy a sarkára állna és boldog lenne.


Az élet rövid, kár elpocsékolni ilyen gyökerekre...!


Ameddig viszont hagyod, addig ez neked jó és tetszik, szóval ne panaszkodj!:)


Ha nem bírod, akkor válts, ilyen egyszerű!


De az ilyen fiúnál még a magány is jobb!

2019. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!



ezen a dolgon kívül igazán boldog párkapcsolatban élek csak ez az egy aggasztó dolog van!

2019. máj. 14. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ő egy olyan fiú, aki valószínüleg csak kényszerből jött össze veled! Mert lehet , hogy tetszek neki annyira, de nem vagy a szemébe egy fullos csaj! És ő a 10/10-es csajok felé hajlik. Be vallom én is, de én le álnék egy 10/8-sal is! És én biztos , nem kezdeném el szidni egy idő után , hogy ő nem a full ideálom kűlsőleg. Viszont szerintem már vagy nem szeret annyira, vagy elege lett , hogy te nem vagy a szemébe fullos! Ha tényleg nem bírod elengedni változtas a kűlsődön, bár az arcodon nem sokat tudsz! A smink nem segít sokat. Úgyhogy inkább szakíts vele. És majd megtalálja ő egyszer azt a tipik bombázót :D!
2019. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Boldog párkapcsolatban élsz? XDD Folyamatosan becsmérel a barátod, te magad írtad, hogy már semmi bizalmad nincs. Csúnyának nevez. Ez neked egy boldog párkapcsolat? Legalább magadnak ne hazudj.
2019. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!