Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összezavart. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavart. Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit pár hónapja ismerek. Szoktunk írogatni egymással, de élőben nem nagyon találkozunk. Elmondtam neki, hogy bejön nekem és ő is elmondta én is bejövök neki. Ez szép és jó, de később azt mondta, hogy a korkülönbség miatt nem szeretne komolyabb dolgot kettőnk között.(1évvel idősebb nálam) Aztán megint azt írta hogy bejövök neki és így tovább. Mostanában elhívott bulikba, de úgy hogy a haverjai is ott vannak, viszont lány csak én lennék. Teljesen összezavart és nem tudok kiigazodni rajta. Lehetséges, hogy fél attól, hogy mi lesz kettőnk között? Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 8. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem le akar itatni, és vagy 8 an fognak átmenni rajtad :/

De ezt innen mi nem tudjuk megmondani,

Az az 1 év tuti nem akadály, szerintem csak kifogás O,o

2019. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Hát ne menj el egyedüli lányként!
2019. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!