Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mekkora baj, ha kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mekkora baj, ha kicsit teltebb lányként hízókúrázom és szeretnék még teltebb lenni?

Figyelt kérdés
Akinek mondtam, le akar beszélni róla. Nem akarok pedig túlzásba esni, csak jobban fogom magam érezni

2019. jún. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavarna. Én se vagyok egy vézna kukac de jól érzem magam így.
2019. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem baj, én kedvelem a telt lányokat. Ha van kedved róla beszélni, írj privit. :)
2019. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
hát, hízókúrát azért ne :D
2019. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fogyókúrát :D
2019. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Szia semmi baj nincs ezzel sokaknak jól áll az extra husi mellesleg a hizókura egy nagyon fun kúra biztos imádni fogod hány éve vagy?
2019. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Izgatna
2019. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!